Kapat

Beklenen Overkill’s The Walking Dead Çıkdı.

Anasayfa
Oyun Haberleri Beklenen Overkill’s The Walking Dead Çıkdı.

2017 Sonlarında çıkması beklenen,Yalnız bu süre içerisinde halen geliştirilmeye devam edilen, “OVERKILL’s The Walking Dead” 7 Kasım 2018 de çıktı.

Dead by Daylight,PayDay 2 gibi oyunların yapımcısı olan şirket,Robert Kirkman ile beraber geliştirdikleri oyunu,Steam platformu üzerinden Oyun severler ile buluşturdu.Şuan da “OVERKILL’s The Walking Dead” Almak isteyenler için Steam fiyatı 90 TL olup indirime girip girmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak…” The Walking Dead ” Çizgi Romanın’dan esinlenerek geliştirilen ” Zombi ”oyunlarını Sevenler için romanda adı geçmeyen farklı yüzleri’de görmek mümkün.Fragman da yayınlanan grafikler baş döndürüyor,Ama Steam yorumları Karışık durumda .. Sanırım “OVERKILL’s The Walking Dead” oyununu beğenen kadar. Beğenmeyen de çok.

“OVERKILL’s The Walking Dead” Oyun özelliklerin’de Tek oyunculu,Çok oyunculu,Çevrimiçi Çok oyunculu,Eşli oyunculu ve Çevrimiçi çoklu oyunculu seçeneklerini bizlere sunuyor.

Sistem gereksinimleri;

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşlemci: Intel Core i5-4460

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Ekranlarda beğenerek izlediğimiz ” The Walking Dead ” dizisinin “OVERKILL’s The Walking Dead” Adlı Zombi Oyunu,Biz oyun sevenleri Memnun edebilecek mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir