Kapat

Çayırova Hurdacı Amca – 0531 297 1913

Anasayfa
Tanıtım Çayırova Hurdacı Amca – 0531 297 1913
Çayırova Hurdacı Amca Geri Dönüşüm

Çayırova Hurdacı Amca geri dönüşüme uygun olan her türlü hurdayı Kocaeli’nin Çayırova ilçesinden satın almaktadır. 8 Yılı aşkın süredir sektörde verdiği hizmetleri ile bir marka haline gelmeyi başarmış olan firmamız hurda kategorisine giren bir çok metal, alüminyum, bakır, kablo, inşaat hurdası ve benzeri aklınıza gelebilecek küçük ve büyük miktarlardaki hurdaları güncel borsa fiyatının en üstünden satın almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon ve bağlantılar ile istediğiniz gün ve saat’de bizimle iletişime geçebilme şansınız bulunmaktadır.

0531 297 1913

Whatsapp dahil olmak üzere popüler bir çok sosyal medya hesabından aktif olarak takip edebilir ve bizlerle iletişim kurabilirsiniz, telefonlarımız 7/24 hizmetinize açık bir şekilde beklemektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğini esas alan sarsılmaz ilkemiz ve prensiplerimiz doğrultusunda sitemizin iletişim kısmından isterseniz bizlere mesaj bırakabilirsiniz, en kısa sürede geri dönüş gerçekleştireceğimizden şüpheniz olmasın.

0531 297 1913

İş ahlak ve sorumluluklarını bilip kusursuzca yerine getiren Hurdacı Amca profesyonel kadrosu ile birlikte Çayırova ve İstanbul bölgesinde hurdaları büyük bir titizlik içerisinde gelip bölgenizden alıyor ve geri dönüşüm aracılığı ile ülkemizin bir çok farklı sektöründe kullanılması amacıyla işlemlerden geçiriyoruz.

Hurda ton/kilo ağırlıklarında büyük veya küçük ayırt etmeden satışı gerçekleştirmek istediğiniz noktaya ekibimiz ve araçlarımız ile geliyoruz, anlaşma işlemi tamamlandıktan sonra en hızlı ve temiz şekilde aktarma işlemini gerçekleştiriyoruz.

0531 297 1913

Hurdaların türü boyutu ve kilo, ton üzerinden tartılıp dünya güncel borsa fiyatına göre alım gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize değerinden az bir tutar hesaplamak dede mesleğimiz olan bu işe büyük ayıp olacaktır. Bizi bu sektörde büyüten en önemli etkenlerden bir tanesi kaliteli bir iş yapmamızın yanı sıra dürüst ve güvenilir olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Çayırova Hurdacı Amca

Çayırova Hurdacı Amca

Çayırova Hurda ve genel olarak hizmet verdiğimiz ilçelerimiz çayırova hurda, tuzla hurda, gebze hurda, kadiköy hurda, üsküdar hurda, ve ümraniye hurda ‘dır. Bu ilçeler içerisinde hangi noktada olursanız olun, hurdacı amca olarak bize telefon numaralarımızdan veya sitemizdeki iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

0531 297 1913

Artık kullanılamayacak dereceye gelen ve sanayide üretilmiş fazlalık olarak bilinen tüm atıkları geri dönüşüm sayesinde yeni halleri ve işlevleri ile bir çok farklı sektörde kullanıma sunulabiliyor. Bahsedilen hurdaların yalnızca o sektör’de kullanılacak bir koşul yoktur bu durumun tersine daha fazla olarak başka sektörlerin kullanılması amacı ile dönüştürülmektedir. Ferhatpaşa da imalat sanayilerinde kesme işlemi sonrasında toplanan sac artıklarının pres sonucunda balya ve paket haline getirilmiş veya kıyılma sonrasında kırpıntı halindeki formlar olmak üzere haddeleme ile birlikte lokum şeklindeki uç ve baş artıkları ve çelik üretim, sürekli döküm sırasında yarı mamul olarak bilinen hurdaların tamamı.

0531 297 1913

Çayırova ve İstanbulun tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Çayırova Hurda Geri Dönüşüm

Çayırova Hurda genellikle üretimde kullanılmayı hedefleyen amacını kaybetmiş yani işlevini kaybetmiş ve değeri bitmiş malzeme ve maddelere dilimizce verilen isim karşılığıdır. Çayırova dahil olmak üzere Sanayi ve Ekonomi olarak lider olan en büyük devletlerin hurdalara verdikleri değer en az yeni üretilen malzemelerle eş değerdir. Verilen bu önemin en büyük nedeni olarak yabancıların “recycle” dilimizde “geri dönüşüm” olarak bilinen bu işlem gösterilebilir.

0531 297 1913

Artık kullanılmayan ve kötü duruma gelmiş otomobil parçaları ve polyester gibi yüz binlerce farklı çeşitteki maddelere ve malzemelere hurda kategorisine girmektedir. Ayrıca Kuyumcu hurdaları haricindeki diğer hurda çeşitlerinin aralarındaki en büyük özellik bir daha üretim amacını ve işlevini yerine getiremeyecek durumda olmalarıdır. Bunlara ek olarak tüm bu hurdaların geri dönüşüm sayesinde tekrardan işlevsel bir yapıya dönüştürülmektedir.

0531 297 1913

Ayrıca Çelik imalatların dan geriye kalan kenar kesme malzemeleri (Sarmalar), kesme işleminden sonra oluşan sac artıkları, inşaat demiri kırpıntıları, kesilmiş ve preslenmiş borular, dövme çeliği, demir yolu rayları ve vagon, lokomotif tekerler ekstra hurda olarak görünebilir.

0531 297 1913

Satmak istediğiniz hurdaları karşılığı olan fiyatı güncel Metal Borsasının en üst değerlerini baz alarak gerçekleştiriyoruz. Elinizden çıkarmak istediğiniz her türlü hurdaları satın alıyoruz. Firmamız ile birlikte sektöre yeni bir bakış açısı getirdik. Hurdacılara götürme devri artık bitti, bizlere aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz, satmak istediğiniz hurdaları gelip yerinde alıyoruz.

Alım işlemini gerçekleştireceğimiz zaman hizmetinize sunulan, nakliye araçlarımız ile birlikte hurdaları alıp işlemeye hazır hale getiriyor ve çevreye en ufak bir zarar vermeden geri dönüşüm için kullanıyoruz.

“Çayırova Hurdacı Amca – 0531 297 1913” üzerine 4 yorum

  1. avatar Mehmet says:
  2. avatar Sezer says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir