CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma

 CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma
Okunuyor CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma

Counter-Strike: Global Offensive oyuncuları için merak edilenleri cevaplamaya devam ediyoruz. CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma güncel olarak sizlerle. Bu işlemi nasıl yapabileceğinizle ilgili bilgileri de açıkladık. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Dünyanın en popüler ve en çok oynanan FPS oyunuyla ilgili oyuncuların kafasını kurcalayan bir çok soru var. Bu kadar fazla soruya cevap bulabilmek oldukça zor. Bize oyuncuların ısrarla sorduğu “CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma” hakkında bir içerik oluşturmak istedik.

CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma (2022)

CS GO oyununda bir maçı tekrar izleme özelliği hem maçı değerlendirme, şüpheli bir durumu kontrol etme veya o maçta kaydetmek istediğiniz bir kısmı videoya alma gibi çok kullanışlı bir özelliktir. Fakat CS:GO geliştiricilerinin bu özelliğin içerisinde doğrudan koymadığı “İleri Sarma” gibi işlemleri çoğu oyuncu yapamıyor. İzlemek istediğiniz kısım çok ilerideyse onun gelmesini beklemek için dakikalarca izlemeniz gerekebilir.

CS GO Maç İzlerken İleri Sarma Kodu (2021)
CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma

Peki o kısma geldiğiniz zaman video çekerken veya incelerken bir şeyler kaçırırsanız ne olacak?. Sar maçı başa bir daha bekle o kısma gelmesini. Koskoca Counter-Strike: Global Offensive gibi bir oyunu geliştiriyorsun, kullanıcıların işine yarar diye maç tekrarı özelliğini yapıyorsun ama gel gör ki tüm dünyada bir düzen haline gelmiş videolarda zaman ayarını kullanıcıya bırakma kısmını yapmıyorsun.

Neyse ki bu işlemi yapmanızı sağlayacak bir kod bulunuyor. CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma için size vereceğimiz kodu nasıl kullanacağınızı da anlattık. 2022 yılı boyunca içeriği güncel tutacağız. Böylelikle gelen güncellemeler ve yaşanan sorunlar bu işlemi yapmanıza engel olamayacak. Eğer farklı bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirebilirsiniz.

CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma Nasıl Kullanılır?

CS GO oyununa giriş yaptıktan sonra hangi maçı izlemek istiyorsanız öncelikle onu açın. Maçı izlerken “é” tuşu ile komut konsolunu açın. Konsola “demoui” kodunu yazın. Maçı izlerken Shift ve F2 tuşuna basarak videoyu ileriye veya geriye doğru sarabilirsiniz.

CS GO Maç İzlerken İleri Sarma Kodu Nasıl Kullanılır?
CS GO CS GO Demo İzleme Programı – İleri Sarma

Öneri: CS GO Maçlarınızın tekrarlarında güzel anları kayda almak ve o anları kırpıp düzenlemek için size bir program tavsiye edeceğiz. Bu tavsiye edeceğimiz program bir sponsor değildir. İşinize yarayabileceğini düşündüğümüz için söylüyoruz. Camtasia, bu uygulama video çekmek ve düzenlemek için çok basit bir uygulamadır. Aynı zamanda çekeceğiniz videonun boyutu da çok büyük olmayacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın