Kamyon Simulator 2018 APK hersey Aktif

 Kamyon Simulator 2018 APK hersey Aktif
Okunuyor Kamyon Simulator 2018 APK hersey Aktif

Tır ve Kamyon Simülatör Pro Avrupa (Truck Sımulator Europa 2) 2018 APK ve Hile güncel olarak sizlere sunuyoruz. V0.1.4 ve V0.1.2 APK Modu ve Para hilesi ile oyunun gerçek tadını sonuna kadar alabileceksiniz.

Tır ve Kamyon Simülatör Pro Avrupa ve 2. serisi ile 3d grafik ile gerçekçiliği oldukça artmış kategorisinde çok iyi bir mobil oyunun yapımcısı Mageeks Apps & Games Android oyun piyasasına çok iyi bir giriş yaptı.

Kamyon Simulatör 2018 APK Hile
Kamyon Simulatör 2018 APK Hile

Oyunun amacı kullandığınız Kamyon veya Tır ile şehir içerisinde veya ülkeler arası ağır ve bir birinden farklı yükleri istenilen yerlere sağ salim taşımanızı hedefliyor.

Tır Smilülasyonu seven arkadaşlar oyuna çok fazla vakit ayıramadıkları için genellikle çok para sıkıntısı çekiyor sizlere sunduğumuz apk modların da para hilesi mevcuttur. Bu sayede istediğiniz aracı alıp istediğiniz gibi döşeye bileceksiniz.

Kamyon Simulator mobil oyun diyerek küçümsenmeyecek kalitede içerisinde onlarca şehir ve çok keyifli yollar barındırıyor, ses seviyesi oldukça güçlü şimdiden herkese keyifli oyunlar.

Kurulumu aşağıda maddeler halinde anlattık.

  • Yukarıda indirdiğiniz dosyayı
    “com.mageeks.android.trucksim18” ve Android/obb klasörlerine atmanız gerekiyor.
  • Eğer obb klasörünüz yoksa siz oluşturabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın