Konuşanlar Telegram Grubu (İzle)

 Konuşanlar Telegram Grubu (İzle)
Okunuyor Konuşanlar Telegram Grubu (İzle)

Konuşanlar Telegram Grubu üzerinden izleyiciler arasında konuşabilir ve bölümleri izleyebilirsiniz. Exxen aracılığıyla yeni bölümleri izleme fırsatı yakalayın. Hasan Can Kaya’nın projelendirdiği ve sunduğu ünlü stand-up gösterisi kısa sürede YouTube üzerinden milyonlarca izleyiciye ulaştırdı. İzleyicilerle girdiği muhabbetler ve hem komik hem de sempatik olması bizim için kısa bir sürede onu şöhrete ulaştırdı. Konuşanlar İzle Telegram gibi bazı fanların oluşturdukları ve illegal videoları paylaştıkları gruplar açılmış durumda. Şuanda Konuşanlar Exxen üzerinden yayınlanmaktadır bölümleri başka platformlardan izleyemezsiniz. Fakat Telegram gruplarında bu videolar illegal olarak dağıtılmaya çalışılıyor.

Konuşanlar Telegram

Konuşanlar Telegram üzerinden gruba dahil olarak bölümler hakkında düşüncelerinizi söyleyebilir ve diğer izleyicilerle sohbet edebilirsiniz. Bu sohbet bildiklerinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor ardından birbirinden ilginç sorularla eğlence katlanarak artıyor. Konuşanlar, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN’de. İzlemek için telegram kanallarında bölümleri aramayınız, çünkü bu durum legal değildir.

Konuşanlar Telegram
Konuşanlar Telegram

Konuşanlar Telegram Grubu ile ilgili kurallar ve nasıl gireceğinizle ilgili bilgileri aktardık. Detayları 2021 yılı boyunca güncel şekilde eklemeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın