LoL Wild Rift – Aurelion Sol Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Aurelion Sol ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Aurelion Sol isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Hikayesi

LoL Wild Rift - Aurelion Sol Hikayesi
LoL Wild Rift – Aurelion Sol Hikayesi

Aurelion Sol, bir zamanlar kozmosun engin boşluğunu kendi eseri olan gökyüzü harikalarıyla donatmasıyla tanınır. Şimdilerdeyse muhteşem gücü, kendisini kandırıp köleleştiren uzay kâşifi bir imparatorluğun boyunduruğunda. Yıldızları işlediği günlere dönme hasretiyle yanıp tutuşan Aurelion Sol, özgürlüğünü yeniden kazanmak için gerekirse gökteki yıldızları bile yeryüzüne indirmekten çekinmez.

  • ROL: BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Yüksek

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Yetenekleri

LoL Wild Rift - Aurelion Sol Yetenekleri
LoL Wild Rift – Aurelion Sol Yetenekleri

LoL Wild Rift Aurelion Sol Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Aurelion Sol ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: KÂİNATIN MERKEZİ

Aurelion Sol’un çevresinde dönen yıldızlar, bir rakibe isabet ettiğinde büyü hasarı verir.

1: FELAKET YILDIZI

Aurelion Sol’un ortaya çıkardığı ve ilerledikçe genişleyen disk, ondan fazla uzaklaştığında infilak ederek rakipleri sersemletir ve onlara hasar verir.

2: DÖNENCE

Aurelion Sol yıldızlarını dış yörüngeye iterek hasar ve hızlarının artmasını sağlar.

3: UZAY SEYYAHI

Aurelion Sol havalanarak uzun bir mesafe boyunca uçmaya başlar.

ULTİ: IŞIĞIN SESİ

Aurelion Sol’un gönderdiği saf yıldız ateşinden dalga, isabet ettiği rakiplerin hasar alarak yavaşlamalarını sağlar. Dalgaya Aurelion Sol’un yakınında yakalanan rakipler, güvenli bir mesafeye savrulur.

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Aurelion Sol Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Aurelion Sol Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. YILDIZLARIN HÂKİMİ, AURELION SOL
  2. MEKA AURELION SOL
  3. ALEVLERİN HÂKİMİ AURELION SOL

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Aurelion Sol Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Aurelion Sol ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.