Kapat

Masterchef Murat Özdemir ( Murat Şef ) Diskalifiye şoku !

Anasayfa
Haberler Masterchef Murat Özdemir ( Murat Şef ) Diskalifiye şoku !

TV 8 Ekranların’da Düzenlenen “Masterchef” Adlı Aşçılık Yarışmasın’da Murat Özdemir (Murat Şef ) Diskalifiye Şoku Yaşadı..

1973 Yılında Dünyaya gelen Murat Özdemir ( Murat Şef ) Kendisi Bolulu’dur ve 16 yasında kız evlat sahibi bir babadır. Aşcılık mesleği Ailesinden gelmek’de olup,Kendiside Aşçıdır.

İlk olarak Murat Şefi “Yemekteyiz” Yarışmasın’da tanımaya başladık.Fakat kendisi iğneleyici sözleri ve jürisi olan Okan Büyüktopcu ya karşı yapmış olduğu saygısızlık sonrası,Yemekteyiz programın’dan kovuldu. Daha sonrasın da yine TV 8’de yayınlanmaya başlayan “Masterchef” Yarışmasına katıldı. Burada sergilemiş olduğu aşçılık hünerleri,troll hareketleri komik sözleriyle fenomen haline geldi. Bu Acun Ilıcalı’nın da dikkatini çekti ve Survivor yarışmasında gönüllülerin ilk ismi oldu. Murat şef kısa sürede ünlenmeye başladı..

Fenomen haline gelen Murat Şef, Bir çok ” YouTube “Yayıncısının da dikkatini çekip, beraber video çekme teklifleri aldı. Bunlardan biride Enes Batur’du.Yalnız Enes Batur la beraber Video çekecekleri gün, Murat şefin Para talep etmesi üzerine bu plan’dan Enes Batur vazgeçip “Instagram” hesabından Murat Şefin kendisinden para talep ettiği bu sebeple beraber video çekmeyeceklerini söylemiştir.

Peki Masterchef’de 13 Kasım 2018 de ne yaşandı da Murat Şef diskalifiye oldu?

Sürekli yarışmacılara sataşan,yarışmacıların yarışma anında işlerine müdahalesi ve jürilerin sözlerini kesip laflar söylemesi,Murat şefin diskalifiye olacağının belirtisiydi ve 13 Kasım 2018 de yayınlanan yarışma sırasında sürekli troll sözleri jürilerin sözlerine müdahale etmesi ve Yarışmaya gelen Misafirlere saygısızlığı yüzünden,Oy birliği ile yarışmadan diskalifiye edilmiştir.

Bu diskalifiye sonucu Murat şefin yakalamış olduğu ün kaybolup gideceğe benziyor ve Söylentilere göre Survivor Yarışmasına’da alınmama kararı verilmiş..

Ayrıntılar önümüzde ki günlerde belli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir