Nulls Brawl Alpha APK İndir 36.270 (Buzz & Griff)

 Nulls Brawl Alpha APK İndir 36.270 (Buzz & Griff)
Okunuyor Nulls Brawl Alpha APK İndir 36.270 (Buzz & Griff)

Nulls Brawl Alpha APK İndir seçeneklerini kullanarak oyunun son sürüm dosyası olan 36.270 versiyonunu Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Buzz ve Griff karakterlerini de bedava kullanabileceğiniz özel sürüm sizlerle buluştu. Son zamanlarda oyuncuların ilgisi oldukça artmaya başladı. Artık klasikleşmiş Brawl Stars oyunundan bir nebze kendini kurtarmak isteyenler Nulls ve Alpha tarzındaki çeşitli modlu oyunlara yöneliyorlar. Tabi ki bu tür illegal oyunları sizlerle paylaşmıyor ve önermiyoruz fakat hakkında bilmeniz gereken haberleri de buradan yapmaya çalışıyoruz. Amacımız Nulls Brawl APK İndir seçenekleri arayan oyuncular 36.270 versiyonunu telefonlarına indirmeye çalışırken dolandırılmamalarını sağlamak. Artık günümüzde bu tür dolandırıcıların sayısı oldukça artmış durumda.

Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en popüler aksiyon oyununun özel versiyonu gündemde. Dolar kurunun ülkemizde oldukça yükselmesiyle birlikte çevrim içi oyunlarda satın alma işlemleri de oldukça azalmış durumda. Yurt dışındaki oyuncular kendi para birimlerine göre rahat alışveriş yapabilirken ülkemizde oldukça pahalılaşmış durumda. Bu yüzden oyun severler genellikle bir çevrim içi mobil oyuna para yatırmadan önce para yatırmadan nasıl para yatırırmış gibi oynanabileceğini araştırıyor. Bu gibi durumlarda Brawl Stars oyuncuları oyundaki tüm karakterlerin sahibi olmak için çeşitli dosyalar indiriyorlar. Bizde sizler için tüm bu konularda işinize yarayacak önemli araştırmalar gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Özellikle son günlerde Nulls Brawl Stars oyununa artan ilginin arkasındaki gerçeklere bakmak istedik. Android işletim sistemli mobil akıllı telefon kullanıcıları APK dosyalarının indirme bağlantılarını araştırıyorlar. Şuanda oyunun son sürüm dosyası olan 36.270 için paylaşılan yabancı dosyalardaki detayları da sizler için araştırdık. Ülkemizde bir çok oyuncu bu dosyaların çeşitli sahte paylaşımlarına ulaşıyorlar. Yani hedeflediğiniz dosyaları ararken aslında kurgusal olarak düzenlenmiş sahte içerikleri görüyor ve bu durumda mağdur oluyorsunuz. Tabi ki bunların sonucunda kumpasları kuranların gerçek niyetleri de aşikar kalıyor. Nulls Brawl Stars APK İndir için yapılan araştırmalarınızın sonuçlarını burada göreceksiniz. Hiç bir oyuncuya açıklanmayan gerçekleri sizlerle paylaştık. Bu konudaki düşüncelerinizi yorumlarda görmek istiyoruz.

Bu tür oyunlarla ilgili paylaşımlar sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleşmektedir. Günümüzde en yaygın kullanılan TikTok kullanıcılarının büyük bir kısmı Brawl Stars oyununu oynuyor. Bu yüzden oyunculara kolay ulaşabilecekleri bir mecra arayanlar bu tür sosyal medyalarda paylaşım yapıyorlar. Tabi ki oyun içerisindeki arkadaşlarıyla bu durumu paylaşan oyuncuların da sayılarının fazla olması bu tür dosyaların bilinirliğinin arttırılmasını sağlayan önemli bir faktör. Tüm bunları göz önüne aldığımızda daha önce de paylaştığımız bu konudaki yüzlerce farklı makalemizin gerçek amacını anlamış olacaksınız. Kesinlikle sizleri kandıracak veya korkutacak bir söylemde bulunmak istemiyoruz. Fakat söylenen yalanlara da inanmanızı ve dolandırılmanıza göz yumamayız.

Nulls Brawl APK İndir 2021
Nulls Brawl APK İndir 2021

Nulls Brawl Alpha APK aramalarındaki gerçeklerin arkasında büyük oyunlar döndüğünün farkında olmalısınız. Bilindiği gibi gerçek oyun dosyaları kopyalanarak bu tür oyunlar yapılmaktadır. Supercell tarafından geliştirilen Brawl Stars oyununun dosyalarının hakları da saklıdır. Yani bu dosyaları izinsiz kullanmak veya değiştirmek bir suçtur. İşte Nulls denmesinin de sebebi buradan geliyor. İllegal olan bu kopya oyunda gerçek oyunun aksine her şeye ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Normal oyunda oldukça zor sahip olabileceğiniz Buzz veya Griff gibi karakterlere Alpha versiyonunda bedava sahip olabilme fikri herkese cazip geliyor. Bu tür bilgileri öğrenen oyuncular Nulls Brawl Alpha APK İndir seçeneklerini aramaya başlıyorlar. Tabi ki böylesine bir suç işleyen ve risk alanların da para kazanması gerekmektedir. Ama oyunlara girdiğinizde para kazanmalarını sağlayacak bir şeyin olmadığını göreceksiniz.

Böyle bir durumda aklınıza iki seçenek gelebilir. Brawl Stars oyununun rakipleri oyuncu kitlesini düşürmek için böyle bir çalışma mı yapıyorlar?. Ama hayır, rakipler diğer oyunlara zarar vermek için onların oyuncu kitlesine yönelik geliştirmeleri kendi oyunlarına getirirler. Bu durumun içerisinde farklı bir iş olduğu daha bu düz mantıkla olaya bakınca anlaşılıyor bile. Oyuncu kitlesinin yaş seviyelerinin 8-22 yaş aralığında olması dolandırıcılarında işine geliyor. Çünkü hedefledikleri küçük yaştaki oyuncuları rahat kandırarak dolandırmaya çalışmanın geri dönüşü yüksek.

Oyuna gelen yeni güncellemenin ardından 36.270 olan son sürüm dosyalarını arayanlar genellikle Nulls Brawl Buzz Mod arayışı içerisindeler. Çünkü oyuna eklenen bu yeni karakterin oldukça güçlü olması herkesin aklında kalmış durumda. Rakipleri daha kolay alt etmenizi sağlayacak böylesine bir oyunda zaten amaç en iyi oyuncu olabilmek. Bu yolda sizin işinizi kolaylaştıracak olan Buzz isimli bir karakteri alabilmenin de zor olduğu gerçeğini unutmamalıyız. Bu yüzden oyuncular Nulls Brawl APK İndir seçeneklerini ararlarken esas dikkat ettikleri bir nokta da Buzz Modunun olup olmadığı oluyor.

Eğer çevrim içi bir aksiyon oyununda gerçekten iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız her karakteri bilmeniz gerekmektedir. Bu kadar bilginin sebebi oyun içerisinde ne yapabileceğinizi ve kimin size neler yapabileceği anlamak. Mesela bir maça girdiniz ve karşınızda Buzz karakteri bulunuyor. O karakterin güçlerini ve özelliklerini bilirseniz onun güçsüz noktalarını da tahmin etmek zor olmayacaktır. Bir yetenek kullandığında şimdi hangi yeteneğini kullanacağını veya ne hamle yapabileceğini daha kolay tespit edebileceksiniz. Her karakterde usta olmanıza gerek yok fakat her karakteri yeterince bilmek sizi oyunda usa eder. Profesyonel oyuncuların da yaptıkları tam olarak bu oluyor.

Yine oyuna yeni eklenen bir diğer karakter ise Griff isimli karakterdir. Oyuncular Nulls Brawl Alpha APK İndir seçeneklerinde ilk dikkat ettikleri böyle yeni karakterlerinde oyuna eklenip eklenmediği ayrıntısı. 2021 yılında oyuna çok büyük ve arka arkaya güncellemeler gelmeye başladı. Her yeni güncelleme de yeni sürümü oynayabilmek için son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yüklemeniz lazım. Eski dosyalar oyunu çalıştırmayacağı gibi yeni güncellemeleri de otomatik olarak yapamaz. Bu yüzden cihazınıza Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerini ararken Alpha versiyonu gibi ileri derecede gelişmiş dosyaları yükleme gereği duyarsınız. Yaptığımız araştırmalarda tüm bunların detaylarına da yer ayırdık.

Nulls Brawl Stars APK İndir (36.270) Son Sürüm

Nulls Brawl Stars oyununu APK İndir ile yükleyerek 36.270 olan son sürüm dosyalarını indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan Buzz veya Griff başta olmak üzere tüm karakterleri ücretsiz kullanma fırsatınız olacak. Aynı zamanda Nulls Brawl APK oyununda tüm karakterlerin kostümleri de yine bedava olarak sizinle olacaktır. Okuyunca kulağa çok hoş gelen bu işlemler aslında tamamen bir dolandırıcılık yönteminden kaynaklanıyor. Gerçekte böyle bir şey yok mu?, evet var. Fakat bu dosyaları tasarlayanlar ve paylaşanların amacı oldukça farklı.

Nulls Brawl Stars APK İndir (36.270) Son Sürüm
Nulls Brawl Stars APK İndir (36.270) Son Sürüm

Siz telefonlarınızda veya Bilgisayar (PC) üzerinden bu oyunu oynamaya çalışırken birileri de arka planınızdan bazı kumpaslar çevirmektedir. Yabancı kaynaklar tarafından yayılan dosyaların içeriğinde illegal yazılımlar tespit edildi. Tabi ki gerçek bir oyun dosyalarını çalanların tasarladıkları oyunları tarayınca virüs görmesi normal. Ama Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerinin sunduğu bu virüslerin amacı oldukça kötü. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Eğer telefonunuzda böyle önemli bilgiler yoksa yine de içinizi rahata erdirmeyin.

Sizin kişisel bilgilerinizi çalmaları onların hiç bir işlerine yaramayacağını düşünüyorsunuz. Ama bu virüslerle sizin telefonunuza eriştikleri zaman o paranızı çalabilecekleri farklı yöntemleri de uygulayabilirler. Mesela telefonunuzu farklı bir abonelik sistemine kayıt ederek izniniz haricinde para kesilmesini sağlayabilir. Tüm bu örnekler ülkemizde de oyuncuların dolandırıldığı şikayetlerden alınmıştır. Tabi ki böyle dolandırılan oyuncuları çok fazla görmüyorsunuz çünkü aşırısı onların da sistemlerinin batmasını sağlar. Çarklarını döndürebilecek kadar vurgunu yapıp, sonrasında yollarına devam ediyorlar. Siz her ne kadar masum bir şekilde Nulls Brawl Stars APK dosyalarını ararken onlar indirme bağlantılarında tüm bu kumpası döndürüyor.

Eğer Android işletim sistemli telefonlarınıza bu oyunu yüklemek istiyorsanız önce aşağıdan sistem gereksinimleri kontrolü yapmanız gerekmektedir. Bu tür detaylarda çoğu oyuncu tarafından atlanıyor. 36.270 son sürüm dosyalarını Nulls Brawl APK İndir seçenekleri ile bulamadıysanız yorum olarak bize bildirin. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Güvenliğiniz için uyguma mağazaları üzerinden oyunu yüklemeyi unutmayın. Araştırmamızın devamını aşağıda göreceksiniz.

Nulls Brawl Stars APK Sistem Gereksinimleri

Nulls Brawl APK Nasıl İndirilir? [2021] Son Sürüm
Nulls Brawl APK Nasıl İndirilir? [2021] Son Sürüm

Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerini kullanmadan önce oyunu oynayacağınız cihazınızla oyunun sistem gereksinimlerini karşılaştırın. Bildiğiniz gibi klasik oyunla aynı orantıda olmadığı için sistem gereksinimleri daha yüksek olabiliyor. Eğer Nulls Brawl Alpha oyununu bilgisayar (PC) üzerinden oynayacaksanız emülatör ile bilgisayarınızı karşılaştırmak yeterli olacaktır. Fakat APK dosyalarını Android telefonlarınıza indirecekseniz bu sistem gereksinimleri karşılaştırması şart. 36.270 sürümünün en güncel haliyle hazırlanan gereksinimleri sizlere sunuyoruz. Genellikle eski dosyaların gereksinimlerini paylaşan sitelerin verileri gerçeği yansıtmamaktadır. Bu yüzden sizlere sunduğumuz son sürüm dosyalarının gereksinimleri oyunu indirmeden önce karşılaştırabileceğiniz en doğru bilgileri içerir.

Nulls Brawl Alpha APK İndir (36.270)

Sosyal medyada yaygın olarak paylaşılan Nulls Brawl Alpha oyununa dair APK dosyalarının gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu oyunu yapan ve yayan yabancı geliştiricilerin paylaştığı dosyaların haricinde. Artık dolandırıcılık yöntemleri herkes tarafından bilindiği için bazı çakallar da bu dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirip yaymaya çalışıyorlar. Yani aslında siz Nulls Brawl Alpha APK ararken karşılaşacağınız dosyaların tamamen dolandırıcılık unsuru olduğunu anlayamıyorsunuz.

36.270 sürümünü oynayabilmek için güncel dosyaları yüklemek isteyen çok fazla oyuncu bulunmaktadır. Gerçek oyunla bire bir aynı tasarıma sahip olsa da bu oyun daha kolay. Normal oyunda karakter almak ve aldığınız karakterlere kostüm alabilmek oldukça zordur. Fakat bu versiyonlarında oyundaki tüm karakterlere sahip olabileceğiniz gibi bütün karakterlerin kostümleri de bedava olarak verilmektedir. Genellikle kafa dağıtmak için tercih edilen oyunu çok fazla oynamak isteyen oyuncu bulunmaktadır lakin iş görüldüğü gibi basit değildir.

Nulls Brawl Alpha APK olarak aranan dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Bu yüzden kesinlikle illegal dosyaları cihazlarınıza yüklemenizi önermiyoruz. Önceliğiniz her zaman gerçek oyun dosyalarından yana olmalıdır. Uygulama mağazaları üzerinden sorun yaşayan oyuncular oyunun bu tür illegal dosyalarını indirmek yerine yasal dosyalara yönelmeleri gerektiğinin vurgusunu bu yüzden yapıyoruz.

Nulls Brawl Alpha APK İndir (36.270)
Nulls Brawl Alpha APK İndir (36.270)

Nulls Brawl Son Sürüm APK Nasıl İndirir?

Bu oyun dosyaları uygulama mağazalarında yer almadığı için oyuncular nasıl indireceklerini bilemiyorlar. Yerli arama sonuçlarında da sürekli farklı sonuçları gören oyuncular 2021 yılında en doğru şekilde Nulls Brawl nasıl indirilir? merak ediyor. Bunun için sizlere yukarıda verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz. Alpha sürümü gibi son sürüm dosyalarını indirmenizi sağlayacak APK İndir seçenekleri güncel olarak verilmektedir.

Oyuna bugün gelen güncellemeyle birlikte 36.270 bir çok yeniliği de getirdi, oyuncular Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerini son sürüm olmasını istiyorlar. Bunun için aradığınız dosyaları bulamasanız da hakkında yapılan çok önemli araştırmaları bulacaksınız. Siber Star olarak sizlere bu tür araştırmalar yapmaya devam edeceğiz. Çünkü sizin güvenliğini sağlamak bir kamu meselesi haline gelmiştir. Her ay binlerce oyuncu bu tür tuzaklara düşüyor ve zarar görüyor. Nulls Brawl APK İndir aslında görüldüğü gibi masum bir oyun değildir. Gerçek oyun dosyalarının izinsiz kullanılmasından kaynaklı bu oyunları uygulama mağazalarından da indiremiyorsunuz. Aslında burada da dikkatinizi çeken bir şeyler oluyor fakat bir konuya odaklandığınız için kaçırıyorsunuz.

Nulls Brawl StarsAlpha Buzz APK Modu İndir (36.270)

Nulls Brawl StarsAlpha Buzz APK Modu İndir (36.270)
Nulls Brawl StarsAlpha Buzz APK Modu İndir (36.270)

Nulls Brawl Alpha APK İndir seçeneğiyle cihazınıza indirdiğiniz 36.270 sürümünde Buzz Modu da bulunmaktadır. Gerçek oyunda sahip olmadığınız karakterleri bu sayede oynayabiliyorsunuz. Hem Buzz hem de Grif karakterlerini oynayabilmek için bu dosyalar gereklidir. Tabi ki dolandırıcıların kötü niyetli amaçla paylaştıkları dosyalara denk gelemezseniz oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz. Fakat olur da sıkıntılı bir dosyaya denk gelirseniz dolandırılanlar arasına katılmanız muhtemeldir.

Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerinin bu kadar ilgi görmesindeki en büyük neden çoğu şeyin sınırsız olması. Bir karakteri dilediğiniz gibi hemen satın alıp deneyebiliyorsunuz. Karakterlerin kostümleri ve tüm özel öğeler de burada ücretsiz. Sanki oyunu tanımanız ve anlamanız için yapılan resmi oyunun bir parçası gibi gözüküyor. Fakat olay sandığınız gibi değil. Bir oyunun dosyalarını izinsiz kullanmak suçtur. Brawl Stars oyun dosyalarının çalınması ve tekrar düzenlenmesi ile yapılan oyunlardır bunlar. Yani paylaşmak, dağıtmak ve hatta oynamak suç gerektirir. Eğer gerçekten Brawl Stars oyununu seviyorsanız bu tür Nulls dosyalardan uzak durunuz. Aynı zamanda bizde bir oyun sever olarak sizleri bu dosyalardan uzak tutmak adına içerikler oluşturuyoruz. Çünkü oyuncuların bu tür sahte oyunları yoğunlaşması oyun sektörünü de zora sokacaktır. Daha kaliteli ve iyi içerikler için oyuncuları gerçek oyunlarda tutmak bizim de görevimizdir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın