PUBG Mobile Görünmez Harf Rehberi (2021)

PUBG Mobile Görünmez Harf Rehberi (2021)

PUBG Mobile Görünmez Harf araştırması yapanlar için isim koyarken boşluk yerine geçecek görünmez harfin ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını anlatıyoruz. Bu sayede oyundaki isimlerinizin arasına boşluk bırakabileceksiniz. 2021 yılı boyunca görünmez harfle ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Normalde PUBG Mobile oyununda isim koyarken arasına boşluk bırakılamıyor. Fakat yabancı kaynaklar tarafından tespit edilen bir açık sayesinde görünmez harf olarak bilinen bir karakteri isminize eklediğiniz zaman oyun içerisinde boşluk olarak gözüktüğü fark edildi. Oyuncuların kafasını kurcalayan bu konu hakkında bir açıklık getirmek istedik. Konuyla ilgili merak ettiğiniz her detayı burada bulabileceksiniz.

PUBG Mobile oyununda hesabınıza bir birinden farklı kostümler almak ve görünüşünüzü eşsiz olarak değiştirmek çok önemli. Her ne kadar rekabet oyunu da olsa asıl rekabet bir de gösteriş olarak devam etmektedir. Herhangi bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde bütün oyunculardan farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Oyun içerisindeki isminize bırakacağınız görünmez harf yardımıyla boşluk herkesin dikkatini çekecektir. Bunu nasıl yapabileceğinizi ve uygulayabileceğinizi aşağıda basitçe anlatmaya çalıştık. PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır? sorusuna verdiğimiz cevabın ardından nasıl kullanılır? sorusundaki kopyalama kısa yol bağlantılarını kullanarak rahatlıkla oyun içerisinde uygulayabileceksiniz.

  1. İsim değiştirme ekranına gelin,
  2. Yeni isminizi yazın,
  3. Yeni isminizde boşluk olarak görünmesini istediğiniz yere görünmez harf olan “Ħ” harfini ekleyin.
  4. Ħ harfi PUBG Mobile oyununda görünmez harf olarak geçer ve eklendiği zaman oyun içerisinde boşluk varmış gibi gözükür.

Yukarıdaki adımları eksiksiz uyguladığınız taktirde oyun içerisindeki isminizde boşluk varmış gibi gözükecektir. Görünmez harf olarak kullanılan diğer karakterleri de aşağıda sizlerle paylaştık. Aynı zamanda yine siz değerli oyuncuların bu konuda sordukları ve merak ettikleri diğer soruları da cevapladık. Eğer hala kafanızda bir soru işareti varsa aşağıdaki yorum yapma kısmından aklınızdaki soruları yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?

PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?
PUBG Mobile Görünmez Harf Nedir?

PUBG Mobile dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarının başında gelmektedir. Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun oynadığı bu hayatta kalma oyununda bir hesabın ismi oldukça önem arz eder. Çünkü sizin koyduğunuz isim sizi temsil etmektedir ve diğer oyuncular sizi bu isimle anacaklardır. Son zamanlarda görünmez harf olarak bilinen bir kaç farklı karakter türemiş durumda. PUBG Mobile oyuncuları isim koyarken aralara boşluk bırakılmasına izin verilmemektedir. Bunun sebebi isimlerin karışmaması ve oyuncular arası kafa karışıklıklarının olmamasının önüne geçmek için.

Fakat ekleyeceğiniz bu özel karakteri PUBG Mobile oyunu okuyamaz ve sistem o karakteri boş bırakıp bir sonraki karakteri okumaya çalışır. Bu sayede oyun içerisinde isim yazarken bu özel görünmez harf karakterlerini kullanarak isminizin arasına boşluk bırakabilirsiniz. Dilerseniz görünmez harfi arka arkaya yazarak daha uzun boşluklar bırakabilir veya harfler arasına ekleyerek her arada bir boşluk olmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda anlattığımız PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır? sorusundaki cevabımızı örneklendirdik. Bu sayede ismi nerelerde ve nasıl kullanabileceğinizi daha iyi anlamış olacaksınız.

PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Görünmez Harf oyun içerisinde bir kaç farklı karakterle oluşturulmaktadır. Klavye üzerinden bir kaç kompozisyon yaparak da uygulanabileceği bilinen bu görünmez harfler genellikle kopyala ve yapıştır işlemleriyle oyuna eklenecek. Aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama butonu yardımıyla öncelikle görünmez harfi kopyalamanız gerekiyor.

Daha sonra PUBG Mobile oyununa girdiğinizde profilinize geçiş yapmanız ve oradan isminizin yanındaki kalem işaretine basarak yeni bir isim yazma ekranını açmanız lazım. İsim değiştirme ekranına yeni yazmak istediğiniz ismi giriniz. Örneğin oyundaki simimizi SiberStar yapacağız.

Daha sonra yeni ismimizde boşluk bırakmak istediğimiz yere aşağıda kopyaladığımız görünmez harfi yapıştırmamız lazım. SiberĦStar olarak yaptığımız zaman ismimizi onayladığımızda oyun içerisinde (Siber Star) olarak gözükecektir.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama (Mobil ve PC)

PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalamak için aşağıdaki butonu kullanmanız yeterli olacaktır. Daha sonra oyuna girdiğinizde isim penceresine bir süre basılı tutun ve yapıştır butonu gözükünce yapıştır deyin. Bu sayede kopyaladığınız görünmez harf rahatlıkla oyun içerisinde kullanılabilecek hale gelir.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama (Mobil ve PC)
PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama (Mobil ve PC)

Mobil de Nasıl Kopyalanır?

Yukarıdaki butonu kullanarak PUBG Mobile oyununun Mobil cihazlarda oynayan oyuncular görünmez harf kopyalama işlemini gerçekleştirebilirler.

PUBG Mobile Görünmez İ Harfi

PUBG Mobile oyununda İ harfine benzeyen bir görünmez harf daha bulunmaktadır. Yukarıda paylaştığımız tüm görünmez harfler H harfine benzeyen Ħ ile ilgilidir. Aynı zamanda İ harfine benzeyen diğer görünmez harfi de aşağıdan kopyalayabilir ve isim değiştirme sırasında boşluk bırakmak istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.

  • PUBG Mobile Görünmez İ Harfi: Ī

PUBG Mobile Görünmez Harf (S.S.S)

PUBG Mobile Görünmez Harf ile ilgili Sık Sorulan Soruları aşağıda yazdık ve cevapladık. 2021 yılı boyunca siz oyuncuların bu görünmez harflerle ilgili sordukları soruları aşağıda cevaplamaya devam edeceğiz. Eğer cevaplanmamış ve aklınıza karıştıran bir sorunuz varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

PUBG de görünmez isim nasıl yapılır?

PUBG oyununda görünmez harf; isim değiştirme ekranına geldiğiniz zaman yeni isminiz yazılır ve yeni isminizin aralarında boşluk bırakmak istediğiniz kısımlara, görünmez harf olarak bilinen Ħ veya Ī karakterleri eklenir. Bu sayede PUBG Oyununda görünmez isim uygulaması gerçekleşir.

PUBG mobilde görünmez harf nasıl yapılır?

PUBG Mobile oyununda da tıpkı yukarıda anlattığımız gibi isim değiştirme ekranına gelinmesi gerekiyor. Daha sonrasında isminizin aralarına boşluk olmasını istediğiniz yerlere Ħ veya Ī görünmez harfleri eklenerek boşluk oluşumu sağlanmaktadır.

PUBG Mobile boş isim nasıl yapılır?

PUBG Mobile boş isim diye bir şey yapılamaz fakat isminizin arasına boşluk bırakma işlemi gerçekleştirilebilir. Başlı başına herhangi bir karakter gözükmeden boş isim yapmak sakıncalıdır. Bunun için isim yazma ekranında herhangi bir farklı karakter kullanmadan sadece Ħ ve Ī karakterlerini kullanarak boş isim sahibi olabilirsiniz.

38
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.