Siberstar Teknoloji ve Oyun Haberleri

SiberStar olarak sizlere Android oyunlar , Global Konsol Oyunları , Coin ve Alt Coinler , Oyun tanıtımları , İnceleme videoları , Sosyal Medya ve Daha birçok bilgiyi sunuyoruz.Yönlendirme adresine nasıl ulaşırım?

Yönlendirme ve indirme adreslerini alt kısımda bulunan geri sayım süresi sonunda, aktif olacak sayfaya git butonuna tıklayıp ulasabilirsiniz. Sayfaya git butonu calışmıyor ise, bu durumu iletisim bölümünden yöneticilerimiz ile paylaşıp, yeni adres talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde bulunan linkler kontrol edilerek eklenmektedir.
SiberStar Güncel Konular
 • Carl Sagan ve Celal Şengör Olay Sözü (İzle) 2023

  Carl Sagan ve Celal Şengör Olay Sözü İzle ile edilen sözleri gibi konunu tüm detaylarını tamamıyla izleyebileceksiniz. Teke Tek programında Carl Sagan’a söylediği sözlerle gündeme gelen Celal Şengör herkesi güldü. Konunun detaylarını ve neden böyle bir şey dediğini sizlerle paylaştığımız videodan izleyerek görebileceksiniz. Konuyla ilgili .. Devamını Oku »

  Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?

  Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı olarak bilinen “Yağmur Eroğlu” olayı gerçek mi? veya doğru mu? soruları çok merak edilmeye başlandı. Olayla ilgili bilmeniz gereken detayları ve konu hakkındaki merak ettiğiniz soruların cevaplarını burada bulacaksınız. Yağmur Eroğlu Çilek Alerjisi ve Ece Ronal Sivilce Kremi Olayı hakkındaki durumlar doğ.. Devamını Oku »

  Zeyd Tuvalette Story (Hikayesi) İzle Linki – Tamamı

  Zeyd Tuvalette Story Hikayesi özellikle TikTok, İnstagram ve Telegram gibi popüler platformlarda oldukça fazla araştırılmaya başlandı. Bu görüntülerin ardından konuyla ilgili video veya fotoğrafların ortadan kaldırılmaya başlanması üzerine insanlar bunun gerçek olup olmadığını ve nasıl izleyebileceklerini araştırmaya başladılar. Zeyd Tuvalette S.. Devamını Oku »

  ChatGPT 4 Nasıl Kullanılır? (Rehber) 2023

  ChatGPT 4 Nasıl Kullanılır? merak edenler için güncelleme sonrasında yeni versiyonuyla birlikte ne yenilikler olduğunu anlatıyoruz. Ayrıca tüm özelliklerini en iyi ve profesyonel bir şekilde nasıl kullanabileceğinize dair bilgileri en basit şekilde sizlere anlatmaya çalıştık. ChatGPT 4 versiyonuna gelecek yamalar ve güncellemeler ile değişebilec.. Devamını Oku »

  Uçtu Uçtu Kuş Uçtu Tekerlemesi ve Noktalama İşaretleri (2023)

  Uçtu Uçtu Kuş Uçtu Tekerlemesi hakkında güncel bilgileri ve tekerlemenin “Noktalama işaretleri” ile ilgi merak edilen sorularınızı cevaplıyoruz. Genellikle günümüzde bilmece oyunları, genel kültür yarışmaları veya ders kitaplarında yer alan sorular arasında bulunan “Uçtu uçtu kuş uçtu tekerlemesi noktalama işaretleri” 202.. Devamını Oku »

  Dinamobet Telegram Kanalı ve Grubu Linki (2023)

  Dinamobet gibi Telegram hesaplarını araştıranlar için hakkında oluşturulan kanallar ve gruplarla ilgili güncel bağlantıları sizlerle paylaşıyoruz. Hem Mesajlaşma hem de haberleşme platformu olan Telegram da bir çok kanal ve grup yer almaktadır. Lakin uygulama içerisindeki arama özelliğinden ilgili kelimelerle grup veya kanal araştırması yapıldığ.. Devamını Oku »

Teknoloji ve Oyun

Teknolojinin gün geçtikçe hayatımıza girdiği bu dönemde. İnsanların büyük bir kısmı, gelirlerini internet üzerinden kaznamaktadır. Çalışan işçiler olmasa bile işverenlerinin internet üzerinden satış yapmaları veya birkaç kolay işlem sonrası binlerce kilometre uzaklıktaki ülkeler ile dahi calişabilmelerindeki kolaylık teknoloji sayesindedir. Teknoloji aslında somut aletler dışında bu aletler aracılığı ile yapılan herşeydir. Örneğin coinler. Bildiğiniz üzere son dönemlerde birçok kişi coinler üzerinden ciddi karlar ve zararlar yasamaktadır. En çok bilinen ve ana coin olarak bilinen bitcoin de bunlardan biridir ve teknoloji ürünüdür. Sitemizde oyun ve teknoloji haberleri dışında, teknoloji yani internet ile ilgili sosyal medya dahil sizlere yardımcı olacak veya merak ettiğiniz her konuyu paylaşıyoruz.

Kısaca anlatmak.istedigimiz. Sitemizde Oyun, Teknoloji, Sosyal Medya, Uygulama, Borsa, Coin ve benzeri teknoloji ile alakalı her konu hakkında sizlere yardımcı olabilecek konuları bulabilirsiniz. Güçlü ve profesyonel kadromuz ile sizlere yardımcı olabilecek veya bilginizin olmasını isteyebileceğiniz birçok konuyu araştırıp, analiz edip sizler ile paylaşıyoruz. Sizler de sitemize destek olmak istiyorsanız site adresimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir bizlere destek olabilirsiniz. Bir konu hakkında daha fazla yardıma veya bilgiye ihtiyacınız olduğu zaman, konu altına merak ettiğiniz soruyu veya isteğinizi detaylı olarak yorum yaparsanız sizlere en kısa sürede yardımcı olabiliriz. Biraz öncede dediğimiz gibi, sosyal medya bizler için çok önemli sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.