Siberstar Teknoloji ve Oyun Haberleri

SiberStar Güncel Konular
 • ACR Ses Kaydetmiyor Sorunu 2022

  ACR Ses Kaydetmiyor sorunu ile karşılaşanlar için 2022 yılında bu hatadan sizleri kurtaracak çözüm yöntemini açıklıyoruz. Yaşadığınız bu ve benzeri tüm problemlerden kurtularak sorunsuz deneyiminize devam edebileceksiniz. ACR Ses Kaydetmiyor şeklinde alınan hata ve sorunların 2022 yılına özel çözüm yöntemini açıklıyoruz. Karşı tarafın sesini kay.. Devamını Oku »

  İnstagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu (2022)

  Mobil uygulamalar hayatımızda önemli yerler kaplamaya başladı. İnstagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu gibi problemler oldukça can sıkıcı hale gelebiliyor. Sizler için güncel çözüm yöntemlerini anlatacağız. Bu sayede karşılaştığınız hatayı rahatlıkla çözebileceksiniz. Her ne kadar milyonlarca kullanıcısı bulunan dev bir sosyal medya uygulaması.. Devamını Oku »

  Valorant Sunucu Değiştirme Programı (2022)

  Valorant Sunucu Değiştirme işlemi için işinizi kolaylaştıracak programı sizlere anlatıyoruz. Bu sayede dilediğiniz sunucuda rahatlıkla oynayabileceksiniz. Oyuna koyulan sunucuların önemi çok büyük. Valorant oyuncularının daha iyi anlaşabilmesi ve dünya çapında rekabetinde olabilmesi adına oyuncuların oyunu oynadıkları bölgelere göre sunuculara b.. Devamını Oku »

  İnstagram Şifre Değiştirme Linki (2022)

  İnstagram Şifre Değiştirme Linki sayesinde hesabınızın şifresini değiştireceğiniz bağlantıya hızlı bir geçiş yapacaksınız. Bu sayede sizi oyalayacak ve uğraştıracak tüm adımları atlayabilirsiniz. Çoğu İnstagram kullanıcısı şifre değiştirme işlemlerini yapmak için çok uğraşıyor ve karmaşık düzende bir türlü nasıl yapacaklarını bulamıyorlar. Bizde.. Devamını Oku »

  CS GO Drop Sorunu 2022 Çözümleri

  CS GO Drop Sorunu, genellikle güncelleme sonrasında oyuncuların FPS düşüşü yaşamasıyla başlıyor. 2022 yılında çok sık görülen bu sorunu detaylıca araştırdık. Oyunu oynarken takılması oyuncuların performanslarını çok olumsuz etkiliyor. Genellikle CS GO Drop Sorunu ile karşılaşanlar sorunun sistemlerinden olduğunu düşünüyorlar fakat oyun içi ayar .. Devamını Oku »

  5xx Server Error İnstagram Hatası (2022)

  5xx Server Error İnstagram Hatası ile karşılaşanlar için bunun ne demek? olduğunu cevaplıyor ve çözümünü anlatıyoruz. Herkeste görülmeye başlanan sorunun ilerlemesini bu şekilde durdurabileceksiniz. Tüm dünyanın kullandığı popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram şu sıralar verdiği hatalarla gündemde. 2022 Yılında gelen günce.. Devamını Oku »Yönlendirme adresine nasıl ulaşırım?

Yönlendirme ve indirme adreslerini alt kısımda bulunan geri sayım süresi sonunda, aktif olacak sayfaya git butonuna tıklayıp ulasabilirsiniz. Sayfaya git butonu calışmıyor ise, bu durumu iletisim bölümünden yöneticilerimiz ile paylaşıp, yeni adres talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde bulunan linkler kontrol edilerek eklenmektedir.Teknoloji ve Oyun

Teknolojinin gün geçtikçe hayatımıza girdiği bu dönemde. İnsanların büyük bir kısmı, gelirlerini internet üzerinden kaznamaktadır. Çalışan işçiler olmasa bile işverenlerinin internet üzerinden satış yapmaları veya birkaç kolay işlem sonrası binlerce kilometre uzaklıktaki ülkeler ile dahi calişabilmelerindeki kolaylık teknoloji sayesindedir. Teknoloji aslında somut aletler dışında bu aletler aracılığı ile yapılan herşeydir. Örneğin coinler. Bildiğiniz üzere son dönemlerde birçok kişi coinler üzerinden ciddi karlar ve zararlar yasamaktadır. En çok bilinen ve ana coin olarak bilinen bitcoin de bunlardan biridir ve teknoloji ürünüdür. Sitemizde oyun ve teknoloji haberleri dışında, teknoloji yani internet ile ilgili sosyal medya dahil sizlere yardımcı olacak veya merak ettiğiniz her konuyu paylaşıyoruz.

Siberstar Son Blog Konuları
Kısaca anlatmak.istedigimiz. Sitemizde Oyun, Teknoloji, Sosyal Medya, Uygulama, Borsa, Coin ve benzeri teknoloji ile alakalı her konu hakkında sizlere yardımcı olabilecek konuları bulabilirsiniz. Güçlü ve profesyonel kadromuz ile sizlere yardımcı olabilecek veya bilginizin olmasını isteyebileceğiniz birçok konuyu araştırıp, analiz edip sizler ile paylaşıyoruz. Sizler de sitemize destek olmak istiyorsanız site adresimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir bizlere destek olabilirsiniz. Bir konu hakkında daha fazla yardıma veya bilgiye ihtiyacınız olduğu zaman, konu altına merak ettiğiniz soruyu veya isteğinizi detaylı olarak yorum yaparsanız sizlere en kısa sürede yardımcı olabiliriz. Biraz öncede dediğimiz gibi, sosyal medya bizler için çok önemli sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.