Siberstar Teknoloji ve Oyun Haberleri

SiberStar olarak sizlere Android oyunlar , Global Konsol Oyunları , Coin ve Alt Coinler , Oyun tanıtımları , İnceleme videoları , Sosyal Medya ve Daha birçok bilgiyi sunuyoruz.Yönlendirme adresine nasıl ulaşırım?

Yönlendirme ve indirme adreslerini alt kısımda bulunan geri sayım süresi sonunda, aktif olacak sayfaya git butonuna tıklayıp ulasabilirsiniz. Sayfaya git butonu calışmıyor ise, bu durumu iletisim bölümünden yöneticilerimiz ile paylaşıp, yeni adres talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde bulunan linkler kontrol edilerek eklenmektedir.
SiberStar Güncel Konular
 • A Lonely Place To Die Türkçe Dublaj İzle (2023)

  A Lonely Place To Die Türkçe Dublaj İzle ile filmin ilk bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. Squid Game dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı A Lonely Place To Di.. Devamını Oku »

  PUBG Mobile Jiroskop Çalışmıyor (2023)

  PUBG Mobile Jiroskop Çalışmıyor hakkında bilmeniz gereken her ayrıntıya bu haberimizde yer veriyoruz. Ne işe yarar ve tam olarak nedir? gibi soruları’da cevaplıyoruz. 2018 yılında mobil versiyonu yayınlanan hayatta kalma oyununun üzerinde oldukça titiz çalışılıyor. Oyun bir hayatta kalma oyununa göre çok fazla detaylı olmasa’da oyund.. Devamını Oku »

  Trumore “TOGG” Uygulaması Hata Veriyor Ne Yapmalıyım?

  Trumore “TOGG” Uygulaması Hata Veriyor şikayetlerinde bulunanlar için uygulamanın neden hata verdiğini ve bu hataların en anlama geldiği hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 2023 yılında Türkiyenin en yeni milli otomobili olan TOGG için ön satışlar başlamış durumda. Aracı satın almak isteyenler başvuru yapabilmek için TOGG uygul.. Devamını Oku »

  CS GO Source 2 Konsol Açılmıyor (Nasıl Açılır?) Ayarları 2023

  CS GO Source 2 Konsol Açılmıyor problemi yaşayan oyuncular için 2023 yılında sorunu ortadan kaldıracak güncel çözümü sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede konsolu tekrar eskisi gibi rahatlıkla açmaya başlayacaksınız. Oyun içi ayarlar yaparken işimizi oldukça kolaylaştıran ve hızlandıran konsolun yeni gelen güncellemelerle açılmaması oldukça tepki top.. Devamını Oku »

  CS GO Source 2 Hile Kodları (2023)

  CS GO Source 2 Hile Kodları (2023) sayesinde tüm okurlarımıza en doğru bilgileri en hızlı şekilde iletmeye devam ediyoruz. 2023 yılının bugününde olduğu gibi yılın son gününe kadar içeriği güncel tutarak yine işinize yarayacak bu bilgileri de sunmaya devam edeceğiz. Eğer cevaplanmamış ve kafanızı kurcalayan farklı sorularınız varsa aşağıdan yoru.. Devamını Oku »

  CS GO Source 2 Başlatma Seçenekleri ve Kodları (2023)

  CS GO Source 2 Başlatma Seçenekleri ve Kodları için 2023 yılındaki güncel bilgiye buradan ulaşabileceksiniz. Herkesin ilgisini çeken bu konuda yeni yılda rehber niteliği taşıması adına güncel tutulmaya özen gösterilecektir. Konuyla ilgili bu tür bilgilerin devamının gelmesi adına bize ücretsiz destek olmak için paylaşabilir ve yorum yapabilirsin.. Devamını Oku »

Teknoloji ve Oyun

Teknolojinin gün geçtikçe hayatımıza girdiği bu dönemde. İnsanların büyük bir kısmı, gelirlerini internet üzerinden kaznamaktadır. Çalışan işçiler olmasa bile işverenlerinin internet üzerinden satış yapmaları veya birkaç kolay işlem sonrası binlerce kilometre uzaklıktaki ülkeler ile dahi calişabilmelerindeki kolaylık teknoloji sayesindedir. Teknoloji aslında somut aletler dışında bu aletler aracılığı ile yapılan herşeydir. Örneğin coinler. Bildiğiniz üzere son dönemlerde birçok kişi coinler üzerinden ciddi karlar ve zararlar yasamaktadır. En çok bilinen ve ana coin olarak bilinen bitcoin de bunlardan biridir ve teknoloji ürünüdür. Sitemizde oyun ve teknoloji haberleri dışında, teknoloji yani internet ile ilgili sosyal medya dahil sizlere yardımcı olacak veya merak ettiğiniz her konuyu paylaşıyoruz.

Kısaca anlatmak.istedigimiz. Sitemizde Oyun, Teknoloji, Sosyal Medya, Uygulama, Borsa, Coin ve benzeri teknoloji ile alakalı her konu hakkında sizlere yardımcı olabilecek konuları bulabilirsiniz. Güçlü ve profesyonel kadromuz ile sizlere yardımcı olabilecek veya bilginizin olmasını isteyebileceğiniz birçok konuyu araştırıp, analiz edip sizler ile paylaşıyoruz. Sizler de sitemize destek olmak istiyorsanız site adresimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir bizlere destek olabilirsiniz. Bir konu hakkında daha fazla yardıma veya bilgiye ihtiyacınız olduğu zaman, konu altına merak ettiğiniz soruyu veya isteğinizi detaylı olarak yorum yaparsanız sizlere en kısa sürede yardımcı olabiliriz. Biraz öncede dediğimiz gibi, sosyal medya bizler için çok önemli sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.