Kapat

YouTube yayıncılarının kullandığı 5 Ücretsiz program.(2018)

Anasayfa
Tanıtım YouTube yayıncılarının kullandığı 5 Ücretsiz program.(2018)

YouTube yayıncılarının hangi programla Edit yaptıklarını merak edenler,YouTuber olma hayali kuranlar,video çekip takipçi kazanmak güzel videolar oluşturup,para kazanmak isteyenler için,Video düzenleme programlarını sizler için araştırdık..

1.ApoweEdit

Yeni başlayanlar için,kullanımı kolay fazla zorluk çekmeyeceğiniz program.Video klipleri kesebilir, kırpa bilir, bölebilir, birleştirebilir, Alt yazı ekleye bilir,döndürebilir, Video hızını yavaşlatabilir ya da hızlandırabilir ve çok daha fazlasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

2.Camtasia Studio

Camtasia ile ekran videosu kaydetme ve düzenlemeye yarar.Oluşturduğunuz videolara müzik ekleyebilir,videodan çıkartmak istediğiniz yerleri kesebilir düzenlemeler yapabilirsiniz.

3.Adobe After Effects

Genellikle Sinema sektörlerinde kullanılan, Dijital hareketli grafikler,efektler verme ve aklınıza gelebilecek,video düzenleme  konusunda herşeyi ile sizi memnun edebilecek bir programdır.Kullanışı konusunda çoğu kişi için zorlayıcıdır ama YouTube hayatına girmek isteyen birisi için olmazsa olmazlardan dır.

4.Photoshop

Görüntü düzenleme,işleme ve oluşturma yönünden ve özellikleri bakımından en zengin profesyonel programdır.

5.Movavi

Kolaylıkla kullanabileceğiniz ” Movavi ” Programı ile Fotoğraflarınız ile slaytlar düzenleyebilir,Fotoğrafları birleştirebilir,Müzik ekleyebilir ya da Video dönüştürüp dvd yazma işlerinde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir