1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma – 2021 (Bedava)

 1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma – 2021 (Bedava)
Okunuyor 1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma – 2021 (Bedava)

1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma için 2021 yılında bedava yöntemleri anlatıyoruz. Google Play Kodu ile mağazada dilediğiniz gibi harcaya bilirsiniz. Bilindiği gibi bir çok İnternet sitesi yaptıkları çekiliş ve kampanyalar ile kullanıcıları mutlu ediyorlar. Özellikle 2021 yılında hem yerli hem de yabancı büyük siteler 1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma adı altında etkinlikler düzenliyorlar. Bizde sizler için bunları araştırdık.

1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma

Çoğu yabancı site ülkemizde bu sloganla reklam vermeye başladı. Çeşitli siteler veya sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlarla bu olay gerçekmiş gibi aktarılıyor. Fakat dünyada milyonlarca Android kullanıcısını hesaplarsak böyle bir etkinlik düzenleyecek bir babayiğit olmadığını anlayabilirsiniz. 1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma adı altında tamamen sahte reklamlar yapılmaya çalışılıyor.

1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma
1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma

Kullanıcılar bedava kod kazanabileceklerini düşünerek girdikleri sitelerde bir de üstüne para kaptırıyorlar. Öncelikle bu tuzağı kuran sitelerde bir sistem bulunmaktadır. Öncelikle sizlere bedava olarak 1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma vaat ediliyor. Sonra sizden telefon numaranızı girmenizi istiyorlar. Telefon numaranızı girdikten sonra hattınız üzerinden işlem yaparak hesabınızdan para çekiyorlar. Sonrada iddia ettikleri kodu veriyor veya vermiyorlar. Fakar sizden 250, 500 TL gibi bir para çekerek 50 tl geri vermiş oluyorlar. 1 Saniyede kazandınız fakat bedava mı orası tartışılır.

Google Play Kod Üretici 2021 (Bedava) yazımızda da bahsettiğimiz dolandırıcılık sistemi burada da uygulanmaya çalışılıyor. Eğer büyük ve bilindik bir firma değilse kesinlikle bu tür etkinliklere hemen güvenmeyin. Önce araştırın ve soruşturun. Aksi halde dolandırılmanızın önüne geçemezsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
829 okunma
okunma643
2 yorum