e
sv

1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata (2022)

996 Okunma — 08 Eylül 2022 16:00
1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata ile karşılaşanlar için 2022 yılında bu hatanın sebebini ve nasıl çözüleceğini anlatıyoruz. Gösterdiğimiz yöntemleri uygulayarak hatalardan tamamen kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde giriş yaparak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata ile ilgili araştırmalar yaptık ve bu sorunu nasıl çözebileceğimizi inceledik. İşlem hatası alan kullanıcıların neler yapması gerektiğini ve bu hatanın neyden kaynaklandığını anlatacağız. 1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata ve daha fazlası için yazımızı okutabilirsiniz.

1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata olarak kısaltılan Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi üzerinden kpss, lys, dgs, yds, ales gibi bir çok farklı sınav için kayıt başvurularında bulunabiliyor ve sonuçlarını takip edebiliyoruz. 1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata hatası alanların öncelikle bir telaşa kapılmamaları gerekmektedir. Eğer siz bu hatayı alıyorsanız sizin gibi on binlerce vatandaşımız’da bu hatayı alıyorlar. Yani sizden kaynaklanan ve yalnızca sizde oluşan bir hata değildir.

Bazıları ÖSYM üzerinden sınav ücreti ödemesi yaparken Daha önce başlatılmış bir ödeme işleminiz bulunmaktadır. Yeni bir ödeme işlemi başlatabilmek için 10 dakika beklemeniz gerekmektedir diye farklı hatalarda alabiliyorlar.

Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek için İlgili Puan Türünde

Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek için İlgili Puan Türünde alanların haklı telaş ve paniklerini anlayabiliyoruz fakat bu hata sizden kaynaklanmadığı için sakin olmanızı ve sorunun çözülmesini beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek için İlgili Puan Türünde
Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek için İlgili Puan Türünde

Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek için İlgili Puan Türünde görülen bazı kullanıcılar Bilgisayar üzerinden tekrar denediklerinde sorunun çözüldüğünü söylüyorlar. Fakat resmi kaynaklardan alınan bilgilere göre bu tip hatalarda gerekli kurumlara bildirilip çözüm için beklenmesi gerekiyor.

ÖSYM daha önceki yıllarda’da Bekleyen işleminiz bulunmaktadır. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz hatası ile karşılaştığı için bunun bir teknik aksaklık olduğunu söylüyor. Hem tarih hemde saat olarak bu aksaklık sürecini telafi etmeye çalışıyorlar.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

1. Tercihinizdeki Programı Tercih Edebilmek İçin Hata (2022)