101 Okey Plus Eski Sürüm İndir (2022)

 101 Okey Plus Eski Sürüm İndir (2022)
Okunuyor 101 Okey Plus Eski Sürüm İndir (2022)

101 Okey Plus Eski Sürüm İndir ile bilgisayar (PC) ile tarayıcı üzerinden oynamanızı sağlıyoruz. Ayrıca Android telefonlarınızda oynamanız için APK İndir seçeneklerini de son sürüm dosyalarıyla buradan paylaştık. Stres atmanızı sağlayacak ve oynarken eğlenebileceğiniz bir oyunu sizlere tanıtıyoruz. Yalla Game tarafından geliştirilen Masa Oyunu oyunu şuanda en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Ülkemizde oyunu deneyen binlerce oyuncu da ortalama 5 üzerinden 4 puan vermiştir. Ülkemizde en sevilen masa oyunlarının başında gelen 101 Okey Plus Eski Sürüm İndir deneyimini çevrim içi oyuncularla birlikte Yalla sizlere sunuyor. Uygulamanın sunduğu nesne ve objelerin seslerine hayran kalacaksınız. Dinlerken rahatlatacak ve oynarken keyif verecek 101 Okey Plus Eski Sürüm İndir seçenekleri aşağıda yer almaktadır.

101 Okey Plus Eski Sürüm İndir

101 Okey Plus Eski Sürüm İndir için sizlere verilen bağlantıları kullanabilirsiniz. Eğer oyunu telefonunuza indirmek istemiyorsanız veya indiremiyorsanız tarayıcıdan oynama fırsatınız da bulunmaktadır. Bunun için 101 Okey Plus Eski Sürüm İndir araştırmaları yapmanız yeterli olacak. Yabancı oyun geliştiricileri çeşitli oyun sitelerine benzeri oyunları eklemişler. Fakat bizim sizlere verdiğimiz oyun gerçek uygulama mağazalarındaki oyun olacaktır.

101 Okey Plus Eski Sürüm İndir
101 Okey Plus Eski Sürüm İndir

ilyonlarca kişinin oynadığı 101 Okey oyunu 101 YüzBir Okey Plus şimdi Android’te, hem de ücretsiz !

Facebook’ta milyonların oynadığı internet’in en hızlı ve en seri 101 Okey oyunu olan 101 YüzBir Okey Plus ’ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar, şimdi sen de katıl !

– 4G, 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya Milyonlarca oyuncuya karşı oyna.

– Online olan arkadaşlarını görüp tek dokunuşta masalarına katılabilir,

– 101 Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,

– Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabilirsin.

– 101 Okey keyfini doya doya yaşaman için ilk indirdiğinde ve her gün binlerce çip bedava !

************

HEMEN OYNA
-“Hemen Oyna” ‘ya tıklayarak hiç beklemeden sistemin seni oturtacağı masalarda oynamaya başlayabilirsin.

ODA SEÇ
-Özel odalardan birinde oyunun keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin.

MASA AÇ
-Bunlardan hiç biri sana göre değilse, o zaman istediğin bahis miktarını belirleyerek kendi masanı aç.

ARKADAŞLARIN ile OYNA
-Arkadaşlarım listenden o an çevirimiçi olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına katılarak birlikte oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.

101 Okey Plus Oyunu için verilen oyna bağlantılarını da güncel tutmaya özen göstereceğiz. 2021 yılında oyuna gelecek olan güncellemeleri aynı şekilde burada da göreceksiniz. Bu sayede yeni eklenen nesne veya objelerle oynama fırsatınız her daim olacak. Hızla yayılmaya başlayan bu akıma kapılın ve videolarınızı sosyal medya platformlarında paylaşın.

101 Okey Plus Eski Sürüm Nedir?, Nasıl Oynanır?

101 Okey Plus Eski Sürüm; dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç mümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan). Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur. (örnek: 3, 5, 7, 9 veya 11 tur) Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın