101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları (2022)

 101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları (2022)
Okunuyor 101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları (2022)

101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları oyuncularını sevindirecek Bedava Çip Aracı incelemesini gerçekleştirdik. 2022 yılında işinize yarayacak yeni aracı buradan öğreneceksiniz. Ülkemizde çok sevilerek oynan okey oyununu dijitale taşıyan ve insanları bu oyun üzerinden hem muhabbet hem de rekabete çağıran 101 Okey Plus oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun içerisinde çark ve görevler gibi çeşitli özelliklerle oyun içi para kazandıran oyun için şimdi de biz bir şeyler düzenlemek istedik. 101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodlarıadı altında hile arayan çok fazla oyuncu var. Hem oyunu hilelerden temizlemek hem de oyuncuları bu tür illegal olaylardan uzak tutmak için bedava çip dağıtmaya karar verdik. Hiç bir şekilde hile olmadan tüm okurlarımıza dağıtmaya çalışacağımız bir araç geliştiriyoruz.

101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları

Mobil platformun en sevilen okey oyunlarında sizlerin işlerine yarayacak içerikler oluşturmaya devam ediyoruz. Uzun zamandır bizden istenilen 101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları için bir düzen kurmaya karar verdik. Her kullanıcıya hiç bir karşılık almadan cebimizden çip çekeceğiz. Böylelikle oyuncular hile gibi şeyler kullanmak ve aramak zorunda kalmayacaklar. Bunun için oluşturduğumuz aracı sizlere tanıtacağız.

101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları
101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları

Öncelikle hiç bir sponsor olmadan gerçekleştirdiğimiz için çok büyük bir şey olmayacak. Fakat sürekli olarak bu hizmeti sağlayacağımız için kısa sürede çoğu oyuncu yararlanabilecek. Çekiliş olmayacak, katılım sağlayan oyuncular arka arkaya listelenecek. Listedeki oyunculara sırayla çip gönderilecek. Bu sayede kazanan veya kaybeden olmayacak, herkes kazanmış olacak. 101 Okey VİP Bedava Çip Hediye Kodları hakkında merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Okeyde, ele başlayacak kişiye 22 diğer oyunculara ise 21 taş dağıtılmaktadır. Oyuncu elindeki taşların tamamının per (aynı rakam ya da sıralı rakam) olmasını sağladıktan sonra, artan bir taşı yerdeki göstergenin üzerine bırakıp eli kazanmaktadır. Yerde, çekilecek taş kalmamışsa, sıra kendisinde olan oyuncu yana taş attığı anda el bitmektedir. Veya sıra kendisinde olan oyuncunun ıstakasında (taşların dizildiği tahta) 1 taş kalmışsa, bu taşı yana attığı anda el bitmektedir.
Oyunda;

  • “Hemen Oyna” ‘ya tıklayarak hiç beklemeden sistemin oyuncuyu oturtacağı masalarda oynamaya başlanabilmektedir.
  • Özel odalardan birinde oyuna dâhil olunabilmekte ve her gün oynayarak sıralamaya girilebilmektedir.
  • Oyuncu kendisi masa açabilmekte ve çevrimiçi oyuncuları masasına davet edebilmektedir.
  • Arkadaşlarım listesinden o an çevrimiçi olan Facebook arkadaşları ile oyun birlikte oynanabilmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın