101 Okey Yalla Oyunu Oyna (Online)

 101 Okey Yalla Oyunu Oyna (Online)
Okunuyor 101 Okey Yalla Oyunu Oyna (Online)

101 Okey Yalla Oyunu Oyna ile bilgisayar (PC) ile tarayıcı üzerinden oynamanızı sağlıyoruz. Ayrıca Android telefonlarınızda oynamanız için APK İndir seçeneklerini de son sürüm dosyalarıyla buradan paylaştık. Stres atmanızı sağlayacak ve oynarken eğlenebileceğiniz bir oyunu sizlere tanıtıyoruz. Yalla Game tarafından geliştirilen Masa Oyunuoyunu şuanda en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Ülkemizde oyunu deneyen binlerce oyuncu da ortalama 5 üzerinden 4 puan vermiştir. Ülkemizde en sevilen masa oyunlarının başında gelen 101 Okey deneyimini çevrim içi oyuncularla birlikte Yalla sizlere sunuyor. Uygulamanın sunduğu nesne ve objelerin seslerine hayran kalacaksınız. Dinlerken rahatlatacak ve oynarken keyif verecek 101 Okey Yalla Oyununu Oyna seçenekleri aşağıda yer almaktadır.

101 Okey Yalla Oyna

101 Okey Yalla Oyunu Oyna için sizlere verilen bağlantıları kullanabilirsiniz. Eğer oyunu telefonunuza indirmek istemiyorsanız veya indiremiyorsanız tarayıcıdan oynama fırsatınız da bulunmaktadır. Bunun için 101 Okey Yalla Oyna araştırmaları yapmanız yeterli olacak. Yabancı oyun geliştiricileri çeşitli oyun sitelerine benzeri oyunları eklemişler. Fakat bizim sizlere verdiğimiz oyun gerçek uygulama mağazalarındaki oyun olacaktır.

101 Okey Yalla Oyna
101 Okey Yalla Oyna

101 Okey oyna & sesli sohbetin tadını çıkar

101 Okey Yalla oynarken arkadaşlarınız ve ailenizle online olarak sesli sohbet edebilirsiniz.

Online Sesli Sohbet
101 Okey oynarken dünyanın her yerinden oyuncularla sesli sohbet edin. Yeni arkadaşlarla tanışıp, okeyin tadını çıkarın.

Klasik Online 101 Okey
101 Okey Yalla ile ücretsiz 101 Okey’in keyfini çıkarın.
Oyunda online olan farklı oyuncularla ya da kendi arkadaşlarınızla açtığınız masada 101 Okey’in tadını çıkarın.

Çeşitli Oyun Modları
Standart mod: Türkiye’deki en popüler çok oyunculu 101 Okey modu!
Turbo mod: Altınlarına hızlı bir şekilde altın katmak için harika bir mod!
Sıralamaya katılarak tüm oyunculara karşı yarışın ve büyük ödüller kazanın.
Hadi birlikte oyunun heyecanını yaşayalım!

101 Okey Yalla Oyunu için verilen oyna bağlantılarını da güncel tutmaya özen göstereceğiz. 2021 yılında oyuna gelecek olan güncellemeleri aynı şekilde burada da göreceksiniz. Bu sayede yeni eklenen nesne veya objelerle oynama fırsatınız her daim olacak. Hızla yayılmaya başlayan bu akıma kapılın ve videolarınızı sosyal medya platformlarında paylaşın.

101 Okey Yalla Nedir?, Nasıl Oynanır?

Okey 101 Yalla; dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç mümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan). Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur. (örnek: 3, 5, 7, 9 veya 11 tur) Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın