12 Numara Telegram Grubu (Fenerbahçe)

 12 Numara Telegram Grubu (Fenerbahçe)
Okunuyor 12 Numara Telegram Grubu (Fenerbahçe)

12 Numara Telegram Grubu araştırması yapan Fenerbahçe taraftarları için özel hazırlanan bu kanalın linkini ve nasıl giriş yapabileceğinizi burada göreceksiniz. 12 Numara Telegram için en güncel ve doğru bilgilere hemen erişebilirsiniz. Sizler için 2021 yılı boyuna araştırdığınız fakat gerçeğini bulmakta zorlandığınız bu tarz grupların araştırmasını yapmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi Telegram ülkemizde oldukça popüler kullanılmaya başlanan bir mesajlaşma uygulamasıdır. İlk başlarda WhatsApp uygulamasına rakip olarak görünse de daha sonrasında mesajlaşma için ücretsiz bir platform olduğunu anladık. Sıradan bir mesajlaşma uygulamalarının aksine tüm kullanıcılar kendi aralarında da etkileşime geçebiliyorlar. Bu sayede belirli alanlara özel açılmış kanallar uygulamayı kullanan diğer kullanıcıların da katılımıyla büyüyebiliyor. 12 Numara Telegram kanalı da Fenerbahçe taraftarlarına hizmet etmektedir.

12 Numara Telegram Grubu

Fenerbahçe taraftarları tarafından oluşturulan 12 Numara Telegram grubuna benzer yüzlerce farklı kanal da bulunmaktadır. Bunların arasından hangisinin gerçek olduğunu ayırt edemiyorsanız aşağıdaki bağlantı işinizi kolaylaştıracaktır. Fenerbahçe ile ilgili son gelişmeleri ve tartışmaları burada görebileceksiniz. Aynı zamanda diğer Fenerbahçeli taraftarlarla iletişime geçebilir ve haberlerle ilgili görüşlerinizi bir birlerinizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. 12 Numara Telegram kanalının detaylarını paylaşmaya devam edeceğiz.

12 Numara Telegram Grubu
12 Numara Telegram Grubu

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorumlarda bekliyoruz. 12 Numara Telegram grubuyla ilgili bir şikayetiniz veya isteğiniz varsa yine yorumlarda bunu belirtebilirsiniz. Fenerbahçe hakkındaki futbol ve spor haberlerini anında görebileceğiniz bu platform büyümeye devam ediyor. Sizde şimdiden yerinizi alarak son dakika haberlerinden anında ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda klasik haber siteleri mantığı dışında hareket eden bu sistemde haberlerle ilgili düşüncelerinizi de yine 12 Numara Telegram grubundaki diğer taraftarlarla yorumlama imkanınızda bulunmaktadır.

Fenerbahçe 12 Numara Nedir?

Toplantıda denetleme kurulu raporunun okunmasının ardından divan kurulu üyeleri söz aldı. Üyelerden Şükrü Birant, Fenerbahçe taraftarının takımın 12. gücü olduğunu ifade ederek, “12 numaralı forma UEFA’ya verilen listeden çıkarılarak, taraftara ayrılsın. Bunun, forma satışlarını da artıracağını sanıyorum” dedi.
       Turgut Sevenler de 12 numaralı formanın takımda hiçkimse tarafından giyilmemesi gerektiğini belirterek, “Maçlarda 12 numara okunduğu zaman taraftar ‘burada’ diye ayağa kalksın. Böylece tribünlerde muhteşem bir görüntü oluşsun” diye konuşu.
       Üyelerin bu önerisi üzerine, divan kurulu başkanı Yüksel Günay, öneriyi oylamaya sundu. 12 numaralı formanın taraftara ayrılması önerisi oybirliği ile kabul edildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın