4 Haneli Numaralara Mesaj Atamıyorum

4 Haneli Numaralara Mesaj Atamıyorum

Günümüzde bulunan 4 haneli kurumsal toplu mesaj alım numaraları zaman içinde gelişti ve oluştu. İnsanlar son dönemde bu numaralara attıkları mesajın işlenmediğini veya hiç gönderilmediğini söyledi. 4 haneli numaralara mesaj atamıyorum hatası olarak bilinen bu sıkıntı editör ekibimizce araştırıldı ve makale halinde yazı olarak sunuldu. Umarım 4 haneli numaralara mesaj atamıyorum hatası’nı sizin için çözeriz.

4 Haneli Numaralar Nedir?

4 Haneli Numaralar Nedir?
4 Haneli Numaralar Nedir?

Toplu SMS gönderilmesi günümüze, telefonumuza gelen bilgi ve tanıtım mesajları ile giriş yaptı. SMS gönderimi arttıkça bu kanaldan bilgi edinme, istek verisi toplama ve geri bildirim toplama isteği gelişti. Kurumların, müşterileri ve insanlardan gelecek mesajları alabilmesi için kısa ve sadece 4 haneli SMS servis numaraları ile yenilendi. Mevcut yerel 3 operatör abonelerinin 4 haneli SMS numaralarına gönderdiği bu mesajlar artık otomatik olarak işlenebilmekte ve ilgili uygulamalara veri olarak gönderilebilmektedir.

4 Haneli Numaralara Mesaj Atamıyorum Sorunu

4 Haneli Numaralara Mesaj Atamıyorum Sorunu
4 Haneli Numaralara Mesaj Atamıyorum Sorunu

Bunun çözümü çok basittir. 4 haneli numaralara mesaj atamıyorum hatası’nı çözebilmek için ilk olarak İOS veya Android olması fark etmeksizin direk ayarlar ve sonrasında uygulamalar kısmına giriniz. İşlemin devamında ise mesajlar uygulamasını bulup bütün verili ve önbelleği temizleyiniz. Sonrasında ise telefonunuzu kapatıp açınız. Bu bütün sorunlarınızı çözecektir.

4 Haneli Numaralara Nasıl Mesaj Atılır?

Mesaj atmak istediğiniz 4 haneli numarayı gönderilen kısmına yazınız. Sonrasında yapmanız gereken tek işlem yazmak istediğiniz mesajı boş kutucuğa yazınız. Devamında göndererek bu işlemi halledebilirsiniz. 

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.