40 Kills on Livik PUBG Mobile (Eğitimi)

 40 Kills on Livik PUBG Mobile (Eğitimi)
Okunuyor 40 Kills on Livik PUBG Mobile (Eğitimi)

40 Kills on Livik PUBG Mobile araştırması yapanlar için Livik haritasında nasıl 40 kill vurarak lider olabileceğinizin eğitimini göstereceğiz. Dünya genelinde çekilmiş videolar incelendiğinde oynanış değişse de bu kill sayısına ulaşmanızı sağlayacak bazı teknikler ve taktikler bulunmaktadır. Bizde sizler için tüm bunları derlediğimiz bir içerik hazırlamak istedik. Bu sayede 40 Kills on Livik PUBG Mobile araştırması yaptığınızda sadece insanların nasıl bu skorlara eriştiğini izlemekle kalmayacak siz de yapabileceksiniz. PUBG Mobile hakkında hazırladığımız bu tür içeriklerimiz devam edecektir. Sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda sizin de Livik haritasında 40 veya daha fazla bir öldürme skoruna ulaştığınız videolarınız varsa bize göndermeyi unutmayın. Her ne kadar hayatta kalma oyunu olsa da bu tür bir oyunda izlenecek teknikler ve taktikler sizi başarıya götürecek en büyük etkendir. Silah kullanmanın veya oyunu oynadığınız cihazın öneminden çok izleyeceğiniz bu taktikler sizi ileriye götürecektir.

40 Kills on Livik PUBG Mobile Nedir?

40 Kills on Livik PUBG Mobile yurt dışında çok popüler olan bir video başlığıdır. Fakat son günlerde ülkemizde de bu videolara ilgi oldukça yükselmeye başladı. Oyuncular bu profesyonel oyuncuların Livik haritasında nasıl 40 kill vurarak birinci olduklarını izlemek istiyorlar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta video da uygulanan bazı önemli taktikler Livik haritasında böylesine yüksek kill sayılarına ulaşmayı sağlamaktadır.

40 Kills on Livik PUBG Mobile – Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyuncuları Livik haritasında 40 kill vurmak istedikleri zaman öncelikle bazı kriterleri de yerine getirmeleri gerekiyor. Öncelikle kalitesiz, donmalar ve kasmalar olan bir cihaz böylesine kill miktarına ulaşmanıza engel olacaktır. Bunun için ilk adım iyi bir cihaza sahip olmaktan geçiyor. Eğer emülatör ile oynuyorsanız yine kasmayan bir şekilde oynamanız gerektiğini unutmayınız. Daha sonrasında 40 Kills on Livik PUBG Mobile için aşağıdaki teknikleri uygulamanız yetecektir.

40 Kills on Livik PUBG Mobile - Nasıl Yapılır?
40 Kills on Livik PUBG Mobile – Nasıl Yapılır?

İyi Bir Oyun Ayarı

İyi bir oyun ayarına sahip olmadan oyunda düşmanları vurmakta veya cihazınızın en iyi performansını almanıza da engel olacaktır. Bunun için öncelikle oyun ayarlarınızı en güncel sürüme ve cihazınıza göre düzenleyiniz. Bu sayede rakiplerinize karşı büyük bir üstünlük kurmuş olacaksınız.

Haritayı Ezberleyin

Haritayı baştan sona iyi bilmek oldukça fazla öneme sahip. Öncelikle bunun için çok fazla oyun oynamanız gerekebilir. Tabi ki tüm bunları yapmadan da önce haritayı şöyle bir gözünüzün önüne getirmekte fayda olacaktır. Nereden nerelere kaçış yapılabilir bu tür noktaları dikkatli kestirmeniz gerekir.

Ezbere Oynamayın

Atlayacağınız yeri seçerken ezbere hareket etmekten kaçının. Öncelikle ilk ineceğiniz yerler diğer oyunculardan uzak olmasına dikkat edin, fakat çoğu oyuncunun atladığı yere de yakın olmalısınız. Yani bunu da uçak içerisinde atlayan oyuncuların bölgeleriyle kestirebilirsiniz.

Amacınızı İyi Bilin

En büyük artınız hızlı olmanız olacak. Diğer oyuncuların atlamadığı yerde hızlı bir loot yapabilirsiniz. Ardından çoğu oyuncunun atladığı bölgeye arkadan sızarak onlar bir birleri ile savaşırken öldürebilir ve yapılan tüm lootları toplayarak daha güçlü ilerleyebilirsiniz.

40 Kills on Livik PUBG Mobile Videoları

40 Kills on Livik PUBG Mobile Videoları
40 Kills on Livik PUBG Mobile Videoları
40 Kills on Livik PUBG Mobile Videoları


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın