e
sv

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir (2022)

1276 Okunma — 29 Temmuz 2022 14:00
60 Seconds Türkçe Yama APK İndir (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir arayanlar için oyunun hikayesi ve her bir ayrıntısını %100 doğru ve profesyonel çevrilmiş bir şekilde oynamak isteyenler için hazırladığımız özel bir içerik. 2022 yılında Türkçe Yama yapılmamış ve amatör yapılmış 60 Seconds Türkçe Yama APK İndir tarzındaki başarılı her oyuna yeniden hazırlıklar geliyor.

Evlerden çıkmadığımız bu günlerde canımız sıkılmasın diye kendimizi sürekli meşgul edecek şeylere kaptırmaya çalışıyoruz. Oyun severler herhangi bir yabancı dil bilgileri olmasa dahi oyunları oynamaya devam ediyorlar. Fakat böyle güzel oyunları Türk dil desteği ile oynayabilmek apayrı bir keyif vereceğini biliyoruz.

Bizden çok istediğiniz ve her yerde aradığınız içeriği sonunda mutlulukla oluşturduk. 60 Seconds Türkçe Yama APK İndir ile oynamak isteyenler daha önce oyunu hiç oynamamış gibi zevk alacaklar. Hikayesi, içeriği ve tüm işleyişini öğrenerek kendinizi kaptıracaksınız.

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir ile yeniden keşfet dememizin sebebi bu oyunu daha önce defalarca kere oynamış olsanız bile hikayeyi tam detaylı anlamadığınız için hep bir yerler eksik kalıyor. Bu tarz oyunlarda dil bilgisine gerek duymadan oyun bilgisi ile oynanabiliyor.

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir
60 Seconds Türkçe Yama APK İndir

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir oyunuyla ilgili sormak istediğiniz sorular ve oyunla ilgili fikirlerinizi, düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. %100 oranında eksiksiz ve profesyonel bir şekilde Türkçe Yama olarak hazırlanan dosyaları bulduğunuz kaynaklar çok önemli. Eğer güvenilmez yerlerden yapmaya çalışırsanız zararlı yazılımlar ile kişisel bilgilerinizi çaldıra bilirsiniz.

Bu tip olayları daha önce çok gördüğümüz için bizimde severek oynadığımız 60 Seconds Türkçe Yama APK İndir oyunuyla ilgili Türkçe Yama içeriği oluşturmak bir zevkti. Umarız sizde oyunu kendi dilinizle oynarken zevk alırsınız. Herkese keyifli oyunlar dileriz.

60 Seconds Nedir?

60 Seconds!, Polonyalı stüdyo Robot Gentleman tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon-macera video oyunudur. 25 Mayıs 2015’te Microsoft Windows, 18 Aralık 2017’de Nintendo Switch, 6 Mart 2020’de PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüştür. Hikâyede şehrinize bir nükleer bomba düşer. Oyun tam olarak başlamadan önce 60 saniye içinde evinizde olabildiğince çok malzeme ve aile üyesi toplamanız gerekir.

Oyunun başlangıçta Unity’nin kullanılacak doğru oyun motoru olup olmadığını görmesi için bir test yapması gerekiyordu. Testin ne kadar iyi gittiğini görmek için dünyaya sunuldu.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

60 Seconds Türkçe Yama APK İndir (2022)