85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır? 2023

 85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır? 2023
Okunuyor 85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır? 2023

85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama sayesinde çalındığı iddia edilen bilgiler arasında sizin de bilgilerinizin olup olmadığını bu sayede kontrol edebilirsiniz. 2023 yılında E Devlet platformu üzerindeki küm Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının bilgilerinin çalındığı yönünde bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya platformları üzerinden de ortaya atılan bu iddialarda çalınan E Devlet bilgileri arasında sorgulama yaparak istenilen verilere ulaşıldığı söylenmektedir. Bunun için sizlerle paylaşılan ve iddia edilen tüm web sitelerindeki veriler arasında 85 Milyon Vatandaşın, e Devlet Bilgileri içerisinde sorgulama yapılmasına izin verilme durumunu nasıl sizlerde uygulayarak yapabileceğinizi anlatıyoruz.

85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır?

85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama adı altında oluşturulan bir birinden farklı onlarca site bulunmaktadır. Bu sistemlere ücretsiz olarak girerek sorgulama alanına bulunmak istenilen kişinin ismi ve soyismi girildiği taktirde aynı karşılığı olan sonuçlar çıkacaktır. İddia edilen e Devlet bilgileri arasında kesinlikle paylaşması yasak olan T.C. numarası, telefon numarası ve adresi gibi bir birinden farklı bilgiler söylenmekte. Lakin biz 85 Milyon vatandaşın e Devlet bilgilerini sorgulama araştırmalarında bu bilgileri yayınladığını söyleyen siteleri incelediğimizde bu iddiaların asılsız olduğunu görüyoruz.

85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır? 2023
85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır? 2023

Herhangi bir kaynaktan kesinlikle buna benzer paylaşımlar olduğunu gördüğünüzde o kaynaklardan uzak durmanızı öneriyoruz. Belki siz masum bir şekilde araştırma yapıyor olsanız da, tespit edilmeniz halinde çok ciddi cezalar alabilirsiniz. Ayrıca bu bilgileri paylaşmakta ciddi bir suçtur. Bizim bu içeriği oluşturma amacımız “85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama” araştırmaları yapan kullanıcıların karşılarına çıkarak bu durumun yalan olduğu ve yapılmaması gerektiği konusunda uyarmak.

e Devlet Çalıntı Bilgileri Görmek de Suçtur!

e Devlet platformu üzerinden 85 Milyon vatandaşımızın tamamının verilerinin çalındığı iddiaları asılsız çıkmaktadır. Lakin yine de bu araştırmaları yaparken eski verilere dahi erişebilirseniz bunun sonucunda sırf bu bilgileri kullanmanın dahi suç olduğunu bilmeniz gerekmekte. Kesinlikle önermiyor ve paylaşmıyoruz. Amacımız siz değerli kullanıcıların güvenliğini sağlamak ve konu hakkında açıklık getirmek adına güncel tutulmaktadır.

Tehlikeli Durumlar Söz Konusu;

Tehlikeli Durumlar Söz Konusu;
Tehlikeli Durumlar Söz Konusu;

e Devlet Çalıntı Bilgileri veya 85 Milyon Vatandaşın Bilgisi Sorgulama gibi işlemler olduğunu iddia eden bir çok yabancı web site kaynağı bulunmaktadır. Yurt dışında oluşturulan bu web siteleri veya sayfaları sizlerin araştırdığı bu konular adı altında ücretsiz hizmetler sunduğunu söylemekte. Burada yer alan bilgileri cihazlarınıza indirmek için sizlerle dosyalar paylaşıyorlar. Bu dosyaların içerisinde herhangi bir şekilde söylendiği gibi e Devlet çalıntı bilgileri yer almamaktadır. Lakin bu yabancı kaynaklar bu dosyaları sahte olmasına rağmen neden paylaşıyorlar?.

İçerine zararlı yazılım yerleştirdikleri bu dosyalar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere sizin tüm kişisel bilgilerinizin çalınması üzerine tasarlanmaktadır. Amaç “85 Milyon e Devlet Bilgileri Sorgulama” gibi işlemlerinizde sizleri kandırmak ve sizlere sahte dosyaları bir şekilde indirtmek. Bu dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar da aktif hale geldiğinde aslında kötü niyetleri de artık gün yüzüne çıkıyor ve sizin bilgilerinizi ele geçirerek, kullanıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL