Wolfteam Easy Anti Cheat Hatası

Wolfteam oynayanlar oyuna giriş yaptığı esnada Easy Anti Cheat programı devreye girmektedir. Bazı durumlardan Easy Anti Cheat programına engel olabilecek bir sorun varsa ve bu programın dosyalarının çalışmasına engel oluyorsa oyuna giriş yapamazsınız. Oyun oynamaya engel olan Wolfteam Easy Anti Cheat Hatası Çözümü varmıdır? Easy Anti Cheat hatası alıyorum gibi sinir bozucu durumdan nasıl kurtulabiliriz sizlere yardımcı olacağız.

İlginizi Çekebilir; Wolfteam Easy Anti Cheat Kurulu Değil Hatası

Wolfteam Easy Anti Cheat Hatası Nedir?

Bildiğiniz üzere Easy Anti Cheat bir çok oyun firmasının kullanmış olduğu bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde Oyuncuların hile kullanma gibi durumlarının önüne geçmesi planlanır. Yani Sisteminizde hile kullanıyorsanız sistem sizi oyuna almaz yani açılmaz. Bu hatayı almanıza birden fazla etken neden olabilmektedir. Bun Windows, Oyun, gereksiz dosyalar, Antivirüs programı nedeniyle de hata vermesine etken olabilir.

Reklam Alanı
Wolfteam Easy Anti Cheat Kurulu Değil Hatası Nedir?
Wolfteam Easy Anti Cheat Kurulu Değil Hatası Nedir?

Eğer Wolfteam Easy Anti Cheat hatası alıyor ve oyuna giremiyorsanız genç arkadaşlarımızın yapmış olduğu en çok hata üçüncü parti yazılım yani hile kullanmalarından dolayı olabilmektedir. Ayrıca farklı bir oyun içinde hile indirseniz veya hileyi silseniz bile herhangi bir dosyası kaldıysa Easy Anti Cheat Hatası ile karşılaşmanıza neden olabilir. Aşağıdan size bu hatadan nasıl kurtulabiliriz yardımcı olmaya çalışacağız.

Wolfteam Easy Anti Cheat Hatası Çözümü

İlk çözüm yolu için yapmamız gerekenler birkaç işlemle yeterli olabilir. Bunun için Bilgisayarım – Yerel Disk (C) – Program Files (x86) devamında Wolfteam dosyasını bulmak. Sonrasında EasyAntiCheat dosyasını bulup tıklayınız. Devamında karşımıza EasyAntiCheat_Setup dosyası çıkacaktır, bu dosyaya sağ tıklayıp ‘’Yönetici olarak çalıştır’’ deyin. Karşınıza çıkan ekrandan Wolfteam’ı seçip ‘’Onar’’ butonuna basınız. Bu işlem sonrası büyük ihtimal sorun çözülebilir.

Wolfteam Easy Anti Cheat Kurulu Değil Hatası Çözümü
Wolfteam Easy Anti Cheat Kurulu Değil Hatası Çözümü

Antichat hatası yüksek ihtimalle bozuk dosya sebebi ile karşımıza çıkabileceği için yukarıda yapılan işlem sonrası bozuk dosyalar onarılır ve sorunsuz şekilde hatadan kurtulup oyuna giriş yapabiliriz. Bu işlemler dışında

Reklam Alanı

1.   Windows dosyalarınızın eksikliği yüzünden olabilir bunun için Microsoft Visual C++ Redistributables programını yükleyin.

2.   Oyununuz güncel olmayabilir. Güncelliğini kontrol edin ve yeni güncelleme varsa tamamlayın.

3.   Bilgisayarınızdan gereksiz programları kaldırın.

4.   Antivirüs programı ve Güvenlik duvarını engelliyor olabilir. Bunun için deneme amaçlı iki program da geçici olarak devre dışı bırakınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz fikirler umarım işinize yarar ve Wolfteam Easy Anti Cheat hatasından kurtarmış olur. Bu işlemler işe yaradıysa lütfen konumuza yorum yazarsanız seviniriz.

1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.