e
sv

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?)

48 Okunma — 15 Kasım 2023 15:36
A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) kullanıcılar tarafından en merak edilen soruların başında geldiğinden dolayı Nedir? sorusunu sizler için cevapladık. Bunu görenler ne demek? olduğunu merak ediyor ve anlamak istiyorlar.

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) olarak paylaştığı hikaye (story) paylaşımını görenler nedir? ve ne anlama geliyor? merak ediyor. 2023 yılı için sorularınız cevaplanıyor. Dünyanın en çok kullanılan ve en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram artık geçici özellikler de eklemeye başladı. Çeşitli özel günlerde herkesin ana sayfasının üst kısmında bulunana hikayelerin en başına ö günün konusuyla ilgili global hikayeleri sabitliyor.

İnstagram kaplan yili olarak aramalarda bulunan insanlara tam olarak bunun ne anlama geldiğini anlatacağız. Konuyla ilgili merak ettiğiniz cevaplanmamış sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Nedir?

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?), ÇİN Takvimindeki 12 yıllık hayvan döngüsündeki 2. kısmı oluşturmaktadır. Yalnızca Çin’de değil aynı zamanda global olarak takip edilen bu burçların önemi oldukça büyük. İnstagram’da böyle özel bir gün ile ilgili hazırladığı sabit story yani hikayelerle herkesin yapılan paylaşımları görmesini sağlıyor.

Year of The Tiger Nedir?
A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Nedir?

İnstagram uygulamasına giriş yaptığınız zaman, ana sayfanın en üstünde bulunan hikayelerin en başında yer almaktadır. Kaplan yılı içerisine girdiğinizde bir çok farklı kullanıcının paylaştığı hikayeleri göreceksiniz. Kaplan yılıyla ilgili yapılan paylaşımlarda en popüler ve en alakalılar karşınıza çıkacaktır.

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Hikayesi Ne Zaman Bitecek?

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Hikayesi için sunduğu bu özellik bir kaç gün içerisinde uygulamadan kaldırılacaktır. Fakat normalde ÇİN takvimine göre kaplan Yılı 31 Ocak 2022 tarihinde sona eriyor.

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Ne Demek?, Hikayesi (Story) Nasıl Paylaşılır?

İnstagram uygulamasında A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) ile ilgili Hikayelerde gözükebilmek için story nasıl paylaşılır anlatacağız. Genellikle kaplan yılı için ayrılan hikayelere baktığınız zaman konuyla ilgili olmayan bir çok fotoğraf göreceksiniz. Sizde burada yaptığınız paylaşımın herkes tarafından görülmesini istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

İnstagram Öküz Yılı Hikayesi (Story) Nasıl Paylaşılır?
A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Hikayesi (Story) Nasıl Paylaşılır?

İnstagram da normal hikaye eklermiş gibi sağa doğru kaydırarak özelliği açın. Eğer video çekecekseniz “Year of the Ox” isimli filtreyi kullanabilirsiniz. Burada kaplan yılıyla ilgili sevimli resimlerin uçuştuğu bir efekt sizleri karşılıyor olacak.

Eğer bir fotoğraf paylaşacaksanız fotoğrafı seçtikten sonra yukarıda sağdan 3. olan GIPHY e tıklayın. Karşınıza çıkacak ilk 3 Kaplan ilgili görselden bir tanesi ekleyin. Bu sayede paylaşacağınız hikaye aynı zamanda A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Hikayeleri arasında gözükecektir.

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?)z Yılı Burcunun Özellikleri:

 • Ying-Yang: Yin
 • Baharatı: Kişniş
 • Uğurlu Sayısı: 1
 • Değerli Maden: Bakır
 • Renk: Koyu mavi
 • Hayvan: Ayı
 • Bitki: Krizantem, Armut ağacı
 • Şifalı Ot: Adaçayı
 • Ünlüler: Bach, Handel, Van Gogh, Dvorak, Walt Disney, Charles Chaplin

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?) Burcunun Genel Özellikleri;

Güvenilirlik ve dürüstlük bu burcun insanının en belirgin özelliğidir. Liderlik özellikleri fazla olduğundan çok yöneticilik işini çok iyi yaparlar. Bir o kadar heyecanlı olmaları işlerinde yüksek makama gelmelerine engel olur. Çok çalışkan ve sabırlıdırlar.

Bu nedenle yaptıkları işi mutlaka başarırlar. Bu burcun insanından başarılı olmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır.Bir işi başarabileceğine inanan Kaplan burcu insanı inanılmaz sabrı ve çalışkanlığıyla eninde sonunda başarılı olur. Romantik, sevgi dolu ve şefkatlidirler. Ancak sevgilerine karşılık bulma konusunda şanssızdırlar.

Yine de sabırları burada da Kaplan burçlarının istediğini elde etmesini sağlar. Etrafındaki insanlar tarafından anlaşılamazlar. anlaşılıyorlarsa bile yanlış anlaşılırlar. Kaplan burçları çok anlayışlı ve sabırlı olurlar. Bu nedenle arkadaş olmak için ideal burçturlar. Mantıklı ve planlı olmaları iş hayatında başarılı olmalarıyla sonuçlanır. Sanatta ve zanaatta yetenekleri vardır. Kaplan çalışkanlığı, azmi, dayanıklılığı ve erdemi temsil eder.

İnstagram Kaplan Yılı ile ilgili 2022 yılındaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

A Sky in Your Gallery İnstagram Nedir? (Ne Demek?)