A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet (Fiyatı ve Yorumları ) 2023

 A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet (Fiyatı ve Yorumları ) 2023
Okunuyor A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet (Fiyatı ve Yorumları ) 2023

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet 2023 ile satılan bu cihazı inceleme fırsatı yakaladık. Marketlerde satışa sunulan telefonlara uyumlu oyun konsolu hakkında inceleme. A101 market zinciri ülkemizde hemen hemen her semtte bir şubesi bulunuyor. 2023 yılında marketlerin reyonlarında oyun konsolu satışı görmeye başladık. Motorsiklet oyuncuları için tasarlanmış bu oyun konsolu satın alınmaya değer mi? bu yazımızda anlatıyoruz.

A101 Motorsiklet satışına başlamadan 1 hafta önce geleceğini duyurdu. 2023 yılında korona virüsü nedeniyle sağlığımızı korumak ve virüsün yayılmasını azalatmak için evlerde duruyoruz. Evde dururken vakit geçirmek içinde sürekli mobil oyunlar oynuyoruz. Android platformunda hayatta kalma kategorisinde milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG Mobile oyununu daha iyi oynamak için oyun konsolu oldukça işimize yarıyor.

İnternet den mobil oyun konsolu siparişi verirken virüs gelmesi riskini göze alamadığımız için sizlere Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet ile ilgili bir içerik hazırlamıştık. A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet almayı düşünenler için rehber niteliğinde bir inceleme yazısı hazırladık.

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet İncelemesi (Yorumları)

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet her yıl olduğu gibi 2023 yılında da mağazalarda satışa sunuldu. A101 Marketlerinde bir süreliğine satılmaya devam edecek olan Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet bitmeden ve satıştan kalkmadan satın almanızı öneriyoruz.

A101 125 cc Motor İncelemesi (Yorumları)
A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet İncelemesi (Yorumları)

Android işletim sistemli mobil akıllı telefonlara uyumlu olan oyun konsolu yalnızca Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet oyununda çalışmamaktadır. A101 marketlerinde satılan bu ürün her türlü mobil FPS oyununda kullanılacak şekilde tasarlanmış.

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet her ne kadar bu oyun için tasarlanmış olsa’da her türlü FPS oyununda işinize yarayacaktır. Bundan dolayı bizde satın alıp inceleme fırsatı bulduk. İşçilik ve ürün kalitesi olarak çok iyi olmasa da fiyatına göre oldukça iyi bir ürün.

Ayarlanabilir 4 tuşu sayesinde oyundaki rakiplerin karşısında çok büyük bir avantaj sağlıyorsunuz. Oyunu bilgisayardan oynayan oyuncular kadar karakterinizi kontrol ederken rahat olacaksınız. Oyun Konsolu tarzında mobil aparat kullanmamış olanlar başlarda zorluk yaşayabilirler fakat alıştıktan sonra yararını çok göreceksiniz.

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet Nedir?

Gelişen teknolojinin getirdiği nimetlerden biri kuşkusuz ki, bisikletin yeni varyasyonları elektrikli bisikletler… Global anlamda popülerleşen elektrikli bisiklet akımına dahil olmayı en azından bir kere düşünmüşsünüzdür. Peki elektrikli bisikletler hakkında ne kadar fikir sahibisiniz? Elektrikli bisiklet nedir, nasıl çalışır, biliyor muydunuz?

Elektrikli bisikletlerin, standart bisikletlerden temel farkı elektrikli motor desteğidir. Pedal kuvvetine ek olarak istendiğinde elektrik desteği devreye girerek sürücüye yardımcı olur. Aslında, elektrikli bisiklet yeni geliştirilmiş bir fikir değildir. İlk olarak 1881 ‘de Gustavo Trouve, Fransa‘da elektrikli bisikleti icat eder ve ilk deneylerini yapar. Ancak o zamanın teknolojik koşullar e-bike’ların hızlı gelişmesine imkan vermez.

Şirketler benzinli motorları bisikletlere ekleyerek scooter ve motorsiklet tarzındaki taşıtları ürettiler. Ancak, fosil yakıtlar ile çalışan motorların havayı kirletmesi, sesli çalışmaları, güvensiz olmaları ve yüksek bakım maliyetleri gibi birçok handikabı bulunuyordu. Egzersiz için de uygun olmayışları negatif yönlerinden biri oldu. Yeni yüzyılda elektrikli motor ve batarya teknolojilerindeki müthiş gelişmeler ile elektrikli bisikletler geleceğe yeniden yön verdi.

Çoğu elektrikli bisiklet, standart bir bisikletin tasarımını, geometrisini ve bileşenlerini içermektedir. Ancak, standart bisikletten farklı olarak, şarj edilebilir bir batarya ile çalışan ek bir elektrik motoruna sahiptir. Elektrik motoru, sürücüye yokuşların üstesinden gelmek için otomatik veya manuel olarak ekstra güç verir. Elektrikli bisiklet, istendiğinde standart bir bisiklet gibi de kullanılabilir.

Elektrikli bisikletler, elektrikli bir motor desteği ile ek güç sağlayarak, daha fazla insanın hiç olmadığı kadar bisiklet sürmesine olanak sağlıyor. Bunu, elektrikli bisikletlerin birçok insan için bisiklete binmeyi engelleyen dik yokuşları aşılabilir kılması ile yapıyor. Terleme, aşırı yorgunluk, uzun mesafeleri gidememe korkusu gibi sebepleri ortadan kaldırıyor. Bu nedenle, elektrikli bisikletler daha fazla insan için işe yarayan bir araçtır. İşe ya da okula gidip gelmek, yeni yerler keşfetmek ya da sadece şehirde gezmek için tercih edilen bir araç olarak karşımıza çıkıyor bu bisikletler.

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet 2023 Fiyatı

A101 125 cc Motor 2022 Fiyatı
A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet 2023 Fiyatı

2.1 kW güç üretebilen motor

•Sürekli değişken otomatik vites sistemi

•Elektronik kontrollü enjeksiyon sistemi

•Ergonomik sürüş keyfi

•U: -1805 mm, G: -660 mm, Y: – 1050 mm ölçülerinde

•150 kg azami taşıma kapasitesi

•Düşük yakıt tüketimi

•Stabilite ve konfor sağlayan süspansiyon sistemi

•Ağırlık : 80 Kg

•Yakıt tankı kapasitesi : 5,3 L

•İki kişilik oturma konumu

•Araç üzeri arıza tespit sistemi

•Kask kancası

•L1e-B sınıfı Avrupa Birliği Tip Onay Belgeli

•Euro 5 standardında

•B Sınıfı veya herhangi bir ehliyet sınıfı ile kullanılabilir

•2 Yıl Garanti

•15 iş günü içerisinde adresinize en yakın Volta motor servisine ücretsiz teslimat

•APEC marka VOLTA MOTOR fabrikasında üretilmiştir.

•VOLTA Servis adres bilgilerine volta.com.tr’den ulaşabilirsiniz . Teslimat yapılan il ve ilçe bilgisi için tıklayınız

Ön/Arka Tekerlekler:

-Ebat: 3.00-10

-Yük/Hız Endeksi: 423,50 m

-Basınç: 250 kPa / 36 PSI

-Ebat: 3.50-10

-Yük/Hız Endeksi: 513,593, 59 m

-Basınç: 250 kPA / 36 PSI

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet 2023 Fiyatı ilerleyen aylarda tekrar geldiğinde fiyatlarda değişiklikler görülebilir. Ürün yerli üretim olmadığından dolayı yurt dışı kurlara göre artış veya azalış gösterebilir.

A101 Apec 49.4 cc Benzinli Moped Motorsiklet 2023 Fiyatı: XX.999,00 TL


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL