A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Yorumları, Fiyatı ve Özellikleri (2023)

A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Yorumları, Fiyatı ve Özellikleri (2023)

A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Yorumları, Fiyatı ve Özellikleri, 2023 arayanlar için A101 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan ürüne ait detaylar sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir. Bilmeyenler için ürünün Kullanıcı Yorumları ve Özelliklerinin yanı sıra Fiyatı gibi önemli bilgileri de yine bu sayfadan bulabileceksiniz. 2023 yılında A101 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde yer alan BRITA Aluna XL Filtre Sürahi ürünüyle ilgili tüm detaylar bu sayfa altından güncel şekilde sizlere sunulmaya devam edilecek. Eğer ürünle ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu (19 Ocak “Perşembe” 2023) Aldın Aldın!

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak ürünün 2023 yılında A101 Aktüel Ürünler Kataloğuna hemen ulaşarak güncel fiyatını görebilirsiniz. Ülkede kur farklarının ani oynamasından dolayı her aktüel ürünler kataloğu listesinde ürünlerin fiyatlarında değişiklikler gözükebilmektedir. Bu yüzden en güncel ve doğru fiyata erişmek isteyenler yukarıda verilen bağlantıya tıklayarak kontrol edebilirler. A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi ürünü için kullanıcılar genellikle Özellikleri öncesinde ürünü alıp kullananların yorumlarını merak ediyorlar.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu 2023 Gözde Ürünü BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Özellikleri

MAXTRA+ filtre ile iyi su elinizin altında

Bütün BRITA filtreli sürahi modelleriyle uyumlu olan MAXTRA+ su filtresi,

MicroFlow teknolojisi sayesinde musluk suyunu 3 aşamada filtreler

1. Ön filtre; binanızdaki borular eskiyse musluk suyunda olabilecek kum benzeri kaba kirleri,

2. İyon değişitirici reçine; kireci, kurşun ve bakır gibi ağır metalleri,

3. Hindistan cevizi kabuklarından üretilen aktif karbon ise; kloru ve suyun tadını-kokusunu bozan diğer maddeleri filtreler.

– 3,5 litre
– Musluk suyundaki klor, kireç ve ağır metalleri filtreler, suyu lezzetle içilebilir hale getirir
– Kutuda 1 adet filtresi mevcuttur
– 1 adet filtre ile 150 litre (yaklaşık 8 damacana) arıtılmış su elde edilir
– BPA içermez
– Beyaz renk

A101 Yorumları, Fiyatı ve Özellikleri (2023)
A101 Yorumları, Fiyatı ve Özellikleri (2023)

A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Fiyatı (2023)

A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Fiyatı sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bu sebeplerden dolayı sizlere sunulan A101 Aktüel Ürün Kataloğu 2023 içeriğinde bulunan güncel fiyatların olduğu fotoğrafa bakmanızı öneriyoruz. Şuanda size vereceğimiz fiyat ileriki tarihler de değişikliğe uğrayacağı için yanıltıcı olabilmektedir. Bu yüzden verilen güncel kataloğa göz atarak BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Fiyatı ile ilgili en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Kullanıcı Yorumları (2023)

A101 BRITA Aluna XL Filtre Sürahi Kullanıcı Yorumları tamamen 2023 yılına özel olarak hazırlanmaktadır. Lakin her şey den önce ürünün kullanıcı yorumları için yazının başında sizlere sunulan 2023 yılına ait güncel Aktüel Kataloğu içeriğine gitmeniz gerekmektedir. Aşağıda yapılan ürün hakkındaki yorumlar size güncel ve doğrudan ürüne ait yorumları gösterecektir. Eğer sizin bu ürün hakkında bir yorumunuz varsa aşağıdan yazabilirsiniz. 2023 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.