A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları (2021)

 A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları (2021)
Okunuyor A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları (2021)

A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları için 2021 yılında satılan ürüne dair tüm detayları buradan paylaşıyoruz. Satın almadan önce daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve ürünün nasıl bir kalitede olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. A101 marketlerinin hemen hemen hepsinde satışa başlayan Çamaşır Makinesi ürününün özelliklerini de yine aşağıdan görebileceksiniz. İnsanlar genellikle market zincirlerinden bir ürün satın almadan önce onun kullanıcı yorumlarını merak ediyorlar. Bizde sizler için 2021 yılı boyunca A101 Çamaşır Makinesi ile ilgili yapılan yorumları ve güncel fiyat listesini buradan paylaşıyoruz. Aynı zamanda ürünü bilmeyenler ve nasıl bir kalitede olduğunu hesaplamayanlar için de yine ürününün incelemesinin yanında özellikleri gibi bilgileri de aşağıda aktarıyoruz. Eğer sizde A101 marketlerinden Çamaşır Makinesi satın almak istiyorsanız fakat aklınızı kurcalayan bir soru varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Ürünle ilgili yazılan her türlü soruyu aynı gün içerisinde cevaplayacağız.

A101 Çamaşır Makinesi Nedir?

A101 Çamaşır Makinesi 2021 yılında satılmaya başlanan ve tüketiciler tarafından en çok ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. İnternette ürünle ilgili detaylı bir içerik ve açıklama bulunmamasından dolayı insanlar bu ürün hakkındaki sorularına cevap bulamıyorlar. Bu yüzden bizde 2021 yılında aktif olarak satılan A101 deki Çamaşır Makinesi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri buradan aktaracağız.

Eğer ürünü satın aldıysanız veya tanıdığınız birisinde varsa A101 Çamaşır Makinesi ile ilgili deneyimlerinizi yorumlarda yazabilirsiniz.

Bu sayede ürünü satın almak isteyen diğer insanlar da sizin yorumunuzu görerek, ürünü satın alıp, almama konusunda karar verebilirler.

A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları (2021)
A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları (2021)

A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı (Ne Kadar?, Kaç TL?) 2021

A101 Çamaşır Makinesi satın almak için markete gitmeden önce Ne Kadar? veya Kaç TL? gibi Fiyatı hakkındaki soruları merak ediyorlar. Ülkemizde değişen dolar ve euro kurundan dolayı her ay fiyatlarda değişiklikler olduğundan dolayı bizde bu soruya en güncel cevabı vereceğiz.

A101 Çamaşır Makinesi tüm marketlerde 1,599 TL‘den 2,599 TL‘ye kadar değişen modellerde satılmaktadır.

 • Seg Cm 580 5 Kg Çamaşır Makinesi: 1.599 TL
 • Seg Scm 7101/Cm 710 7 Kg Çamaşır Makinesi: 1.799 TL
 • Flavel FLV-7001 7 KG Çamaşır Makinesi: 1.849 TL
 • Seg 10 Kg Çamaşır Makinesi: 2.599 TL

A101 Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

A101 Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları, 2021 yılında ürünü satın alan tüm kullanıcılar tarafından yapılan olumlu veya olumsuz yorumları içermektedir. A101 marketine ait resmi İnternet sitesinde ürünlere yorum yapılamadığı için aynı marka ve modellerin İnternette satışını yapan mağazalara yapılan yorumları aşağıda listeledik. Bu sayede A101 Çamaşır Makinesi almadan önce onun hakkındaki yorumları aşağıdan okuyabilirsiniz.

 • biz cafemiz için aldık fiyatı uygundu ve beklentimizi karşıladı elimize ulaştıktan hemen sonra Vestel servisi aradik ve ertesi gün gelip kurulumu yaptılar teşekkür ediyoruz
 • Henüz kullanmadım ancak lojistik evime kadar getirdi, yerine koydu. Ayrıca vestel servise başvuru yaptım hemen aynı gün dönüş yaptılar ve ilçede olmama rağmen hemen randevu verdiler. Teşekkürler.
 • Ürün güzel sadece kurutmada çok fazla hareket ediyor. Fakat ürünü getiren lojistik firma ve spotçusu rezalet. Yanınızda durmuyor, soru cevaplamıyorlar ve muhatap bulamıyorsunuz. Herhangi en ufak bir problemde çok fazla sorun yaşayacağınızı bilmenizi isterim. Almayın.
 • Güzel makine kalabalık olmayan evlere uygun ama aldıktan sonra aynısını başka bir yerde çok daha uygun fiyata gördüm üzüldüm…
 • Butik otelim için aldım 15 gün oldu şu ana kadar bir sıkıntı yok umarım da olmaz
 • ben tek başıma yaşadığım için zaten 7 kg yetiyor bana bir de enerji tasarruflu olması harika bir şey çok memnunum fiyatı da gayet uygun bence
 • a++ enerji sınıfına ait bir çamaşır makinesi 7 kg kapasiteli 1000 devirli fiyat açısından epey ideal ben sorunsuz kullanıyorum model ve rengini de beğenerek almıştım.
 • Ben çok uygun fiyata almıştım bu çamaşır makinesini. Çok bildiğim bir marka da değildi. Ama o an bütçemiz çok kısıtlıydı ve bunu alabildik. Ama çok şanslı çıktım. Makinem inanılmaz temiz yıkıyor. Beyazlı çamaşırlarım bembeyaz oluyor. Bir de gayet sessiz yıkıyor öyle kurutma da falan çok sesi de çıkmıyor. Almayı düşünenler varsa eğer tavsiye ederim.
 • 1000 devirli bir çamaşır makinesi a plus enerji sınıfına ait ben memnunum seg markasından fiyat açısından son derece ideal diğer markalara kıyasla. Güzelce temizliyor çamaşırlara zarar vermiyor ince tülleri de atıyorum.
 • 5 kiloluk makine de kullandım ama bence 7 kiloluk daha ideal özellikle yazın daha fazla çamaşır çıktığından program sayısı ve süreleri bence iyi şimdilik sessiz de çalışıyor yıllar geçtikçe ne olur bilmiyorum ama ben memnunum
 • Kesinlikle almayın. A 101 den bayram öncesi aldık fatura ettirdik. 16 gündür çamaşır makinasinin programıyla ilgili problemi olduğunu aşırı uzun yıkama yaptığını servise bildirdigimiz halde sorunumuz malesef çözülemedi. Makinada çamaşırlar bir türlü programı bitirip bitti konumuna gelmiyor. İlk renkli yıkamada 6 saat sürdü yinede bitmedi durmadı makinanin suyu boşaltması ve sıkması için kendimiz müdahale ettik. Saat göstergesi ve ne zaman biteceği de belli değil makina da yok malesef. Temizlemesi de sorun çamaşırlar makinadan kötü kokulu çıkıyor kaliteli deterjan kullandığımız halde. Yaşlı insanlar için almıştık fiyatı uygun diye fakat çok pişman olduk?
 • Makinaya çamaşır atmaya korkuyoruz bir türlü makina sonlanmıyor aldığımıza bin pişmanız
 • 1 hafta içinde teslim edilip yetkili servis tarafından ücretsiz kurulum yapıldı. Ürünü Annem için aldığım için makine hakkında yorum yapamıyorum.
 • ideal bir ürün 9 kilo oldukça yeterli program sayısı yeterli yıkama ve sıkması da gayet güzel çok sessiz değil çok gürültüde değil bu paraya bu kilolarda alınabilecek en güzel tavsiye ederim


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın