A101 Piranha PUBG Mobile Kolu İncelemesi

 A101 Piranha PUBG Mobile Kolu İncelemesi
Okunuyor A101 Piranha PUBG Mobile Kolu İncelemesi

A101 Marketlerinde satılan Piranha PUBG Mobile Kolu hakkında detaylı bir inceleme yaptık. Fiyatı, Yorumları ve Nasıl Kullanılacağı gibi her konuya değindik. Piranha PUBG Mobile Kolu ile ilgili bir içerik oluşturmamız konusunda çok istek aldık ve bizde konuyla ilgili bir inceleme gerçekleştirdik. Ayrıca yorum yapan oyuncular arasında 20 kişiye Piranha PUBG Kolu hediye edeceğiz.

A101 Piranha PUBG Mobile Kolu

A101 Piranha PUBG Mobile Kolu, oyunu daha rahat oynamanızı sağlayan yardımcı bir koldur. Telefonunuzu tıpkı bir oyun konsolu gibi kolaylaştırır. PUBG Mobile oyununa özel olarak oyunda işinize yarayan tuşlara ulaşımı kolaylaştırır. Böylelikle rakiplerden daha hızlı davranabilir ve düşmanları kolaylıkla aklaya bilirsiniz.

Piranha PUBG Kolu, profesyonel oyuncuların’da tercih ettiği bir sistemin daha ucuz halidir. Her ne kadar fiyatı profesyonel cihazlara göre uygun olsada fiyat performans ürünü olarak değerlendiriliyor.

A101 Piranha PUBG Mobile Kolu
A101 Piranha PUBG Mobile Kolu

Çabuk bozula bilecek bir yapıya sahip, uzun ömürlü kullanabilmek için biraz nazik davranmanız gerekecek. Her telefon konsola uyum sağlıyor bu açıdan çok güzel. Telefonunuzda bir kap varsa onu çıkartıp konsol koluna takın böylelikle tuşlara daha rahat basabilirsiniz.

Piranha PUBG Kolu Ne Kadar?

A101 Marketlerinde satılan PUBG Kolu, şuanda tüm marketlerde 29,90 TL değerinde satılmaktadır.

Fakat belirli aylarda çeşitli indirimlerle 20 TL’ye kadar düşebiliyor. İnternet üzerinde 35 – 50 TL Arasında değişen fiyatlarla satan farklı mağazalarda bulunmaktadır.

Piranha PUBG Kolu
Piranha PUBG Kolu

A101 Piranha PUBG Mobile Kolu ile ilgili bilgileri güncellemeye devam edeceğiz. 2020 yılında değişen yeni ürünleri aktaracağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın