A101 PUBG Mobile Kask, Tava ve Silah Seti

A101 PUBG Mobile Kask, Tava ve Silah Seti

A101 PUBG Mobile Kask, Tava ve Silah Seti olarak satmaya başladığı ürünler hakkında hem güncel bilgiler hemde fiyat bilgisinin detaylıca incelemesini yaptık. A101 Market zincirinde PUBG Kask, Tava ve Silah gibi ekipmanların gerçekçi benzerlerini satmaya başladı. Lisanslı olduğu iddia edilerek satılan ürünlerin doğru olup olmadığını kontrol edeceğiz. Aynı zamanda PUBG Mobile oyunundan aşina olduğumuz kask, tava ve silah objelerinin ne kadar benzediği gibi detaylarda incelenecek.

A101, hemen hemen her şehirde, semtte ve mahallede marketleri bulunan büyük bir zincir. Bu büyük market zincirinin çok tercih edilmesinin sebebi halka diğer marketlere göre daha uygun fiyatlara ürünler satması. Tabi’ki daha ucuz olmasının sebebi marka ve kalitenin değişmesinden kaynaklanıyor.

PUBG Mobile, dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan mobil platformun en popüler oyunlarının başında geliyor. Ülkemizde’de çok sevilen oyunun hayran kitlesi oldukça büyük. PUBG Oyununun efsaneleşmiş Kask, Tava ve Silah figürlerine sahip olmak isteyenler için bu fırsat ayağınıza geliyor.

A101 PUBG Kask, Tava ve Silah

A101 PUBG Kask, Tava ve Silah oyuncakları lisanslı adı altında satılmaktadır, fakat kontrol ettiğimiz zaman resmi bir lisansa sahip olduklarını göremedik. PUBG Mini Set adında 29,95 TL fiyatına satılan paket içerisinde kask ve tava bulunuyor. 14,95 TL fiyatına satılan PUBG Tabanca paketinde ise 3 adet sünger ok ve 10 adet ufak top bulunuyor.

Her mağazada bulabileceğiniz ürünlerin stokları oldukça az tutulmaktadır. Mağazaya gittiğiniz zaman ortalama 10 – 20 adet stok olduğunu göreceksiniz. Bundan dolayı A101 marketlerinde PUBG Kask, Tava ve Silah oyuncuklarını almak istediğiniz zaman stokun bittiği haberini alabilme ihtimaliniz yüksek.

A101 PUBG Kask ve Tava paketindeki malzemelerin kalitesi çok da iyi değil. Fakat bunu bir oyuncak gibi kullanılmayacağı için süs aksesuarı olarak oldukça iyi diyebiliriz. Normalde bu aksesuarlar tekli olarak ve iki katı fiyatına satılıyor. Eğer evinizde, odanızda bu tip bir aksesuar olmasını istiyorsanız A101 fırsatını değerlendirin derim.

A101 PUBG Silahı tam bir fiyasko, sadece oyuncağın dışındaki kağıda PUBG ile ilgili bir görsel basmışlar, silahı oyunla bağlantısını tam kuramadım. Yinede aksesuar olarak alınacaksa tercih edilebilir fakat aksesuar olarak daha gerçekçi ürünler tercih edildiği için silah pek içime sinmedi.

A101 PUBG Mini Set (Kask, Tava)

A101 PUBG Mini Set paketinde 1 adet kask ve 1 adet tava bulunuyor. 29,95 TL fiyatında satılan mini setin içerisindeki PUBG oyuncakları aksesuar olarak tercih edilebilecek kalitede.

A101 PUBG Mini Set: Kask ve Tava
A101 PUBG Mini Set: Kask ve Tava

Ürünün arka tarafında bazı uyarı yazıları bulunuyor, bunları bilmeyenler için aşağıda yazıyoruz.

  • Ürünün bazı yerlerinde keskin kenarlar olduğu için 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir.
  • Ürünün oyuncak olarak iç veya dış mekanda kullanılmasında bir sakınca yoktur.
  • Lütfen üreticilerin yaptığı uyarıları dikkate alınız,
  • Ürünler spor malzemesi değildir, oyuncak özelliği taşır,
  • Ürün spor malzemesi olmadığından koruyucu özelliği taşımaz,
  • Scooter veya Bisiklet gibi dış mekan ürünlerle birlikte kullanılmaz,

Yani kaskı bisiklet sürerken veya motosiklet sürerken takmak isteyenler için bu uyarıları dikkate alınması gerekiyor. Aynı zamanda oyuncak olduğunu unutup ekstrem denemelere hiç kalkışılmaması lazım.

A101 PUBG Kask ve Tava Fiyatı

A101 PUBG Mini Set paketinde yer alan Kask ve Tava ayrı ayrı satılmamaktadır. Paket dahilinde iki ürün birlikte alınabiliyor. A101 Marketlerinde fiyatlar sabittir, yani her mağazada ürün aynı fiyatta satılmaktadır.

A101 Mini Set Fiyatı: 29,95 TL

A101 PUBG Silah

A101 PUBG Silahı oyuncak kalitesi bakımından tam not veremeyiz fakat fiyatına baktığımız zaman tercih edilebilecek en kaliteli ürün olarak bakılabilir. Yine’de evimizde PUBG Tabanca aksesuarına yer vermek istiyorsak çok da tercih etmeyeceğimiz bir seçenek.

A101 PUBG Silah
A101 PUBG Silah

A101 PUBG Tabanca adı altında satılan silah 14,95 TL etiket fiyatına sahip. Mağazalarda kısa sürede stoklar tükeniyor. Bunun sebebi stokların az tutulmasından kaynaklı, aktüel ürünleri takip ederek mağazalara ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.