A101 Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi

A101 Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi

A101 Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi. Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi. Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Fiyatı. Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Kullanıcı Yorumları. 2020 de anlık olarak sahip olduğumuz dolar kuru ve vergi miktarı ile bırakın uygun fiyatlara kulak üstü kulaklık almayı USB bellek bile alamazsınız. Git o paraya ekmek arası köfte yer derler adama ama bazen A101 gibi market zincirleri zaten uygun denebilecek fiyatta bir ürün stoklayıp sonrasında daha da ucuza satarak insanlarımızı şok etmeyi başarıyor.

Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi

Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi
Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık İncelemesi

Kulaklı kablolu bir kulak üstü kulaklık. Öncelikle kulak kısmı çok küçük ve kulağınızı kaplamıyor. Aynı bölgede kullanılan yapay deri olsa gerek inanılmaz rahatsız edici. Bir süre sonra kulağınız acıyabilir. Demek istediğim canınız yanabilir. Kulaklığın bütün kasası plastikten üretilmiş. 3D yazıcıdan basılmış gibi bir havası var açıkçası. Kablolu kulaklık olması normal bu fiyata kablosuz kulaklık olmaz zaten. Ek olarak ileride kablo bağlantısında sıkıntı çıkarma ihtimali çok yüksek gibi gözüküyor ve düşürdüğünüz an kırılacakmış gibi bir görüntüsü var.

A101 Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Fiyatı

Kulaklı A101’e 25 TL’ye gelmiş ama hala stoklarda var mı? Bilemiyorum. Normal olarak internetten almaya kalkarsanız eğer 30-40 TL arası bir fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Açıkçası ben fiyat segmentinde ki bir ürünün sadece vadettiğini karşılamasını beklerim. Bu durumda bir kulaklık için ses vermesi olacaktır. Evet uygun bir fiyata göre düzgün bir ses veriyor.

Bu da kulak üstü kulaklık olmasından kaynaklı ama onun dışında bir beklentiniz olmasın. Dolar kuru ve vergiler düşünülünce bu kulaklığın Amerika fiyatı 1-3 Dolar arası bir şey olmalı. Açıkçası ben işlevsel bir kulaklık için özellikle malzeme kalitesinden dolayı en az 15 dolar civarı bir şey olmasını beklerim. Bu cihazın 3 dolar civarına denk geliyor olması beni biraz kıllandırdı.

Sonus 9101 Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların yorumları genelde benimki gibi. Arada sırada bir iki arkadaş da her şey güzel gitmiş ve ürün hala düzgün ve güzel çalışıyor ama çoğu kullanıcı kablo bağlantısında sıkıntı veya plastik kasada çatlama kırılma gibi şikayetlerde bulunmuşlar. Tabi ki günün sonunda kulaklığın fiyatı belli en yüksek satış anında 40 TL. Açıkçası günümüz şartlarında 40TL’lik bir üründen daha fazlasını bekleyemem.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.