A101 Yoğurt Fiyatı ve Yorumları (2022)

A101 Yoğurt Fiyatı ve Yorumları (2022)

A101 Yoğurt Fiyatı ve Yorumları için 2022 yılında satılan ürüne dair tüm detayları buradan paylaşıyoruz. Satın almadan önce daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve ürünün nasıl bir kalitede olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. A101 marketlerinin hemen hemen hepsinde satışa başlayan Yoğurt ürününün özelliklerini de yine aşağıdan görebileceksiniz. İnsanlar genellikle market zincirlerinden bir ürün satın almadan önce onun kullanıcı yorumlarını merak ediyorlar. Bizde sizler için 2022 yılı boyunca A101 Yoğurt ile ilgili yapılan yorumları ve güncel fiyat listesini buradan paylaşıyoruz. Aynı zamanda ürünü bilmeyenler ve nasıl bir kalitede olduğunu hesaplamayanlar için de yine ürününün incelemesinin yanında özellikleri gibi bilgileri de aşağıda aktarıyoruz. Eğer sizde A101 marketlerinden Yoğurt satın almak istiyorsanız fakat aklınızı kurcalayan bir soru varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Ürünle ilgili yazılan her türlü soruyu aynı gün içerisinde cevaplayacağız.

A101 Yoğurt Nedir?

A101 Yoğurt 2022 yılında satılmaya başlanan ve tüketiciler tarafından en çok ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. İnternette ürünle ilgili detaylı bir içerik ve açıklama bulunmamasından dolayı insanlar bu ürün hakkındaki sorularına cevap bulamıyorlar. Bu yüzden bizde 2022 yılında aktif olarak satılan A101 deki Çamaşır Makinesi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri buradan aktaracağız.

Eğer ürünü satın aldıysanız veya tanıdığınız birisinde varsa A101 Yoğurt ile ilgili deneyimlerinizi yorumlarda yazabilirsiniz.

Bu sayede ürünü satın almak isteyen diğer insanlar da sizin yorumunuzu görerek, ürünü satın alıp, almama konusunda karar verebilirler.

A101 Çamaşır Makinesi Fiyatı ve Yorumları (2021)
A101 Yoğurt Fiyatı ve Yorumları (2022

A101 Yoğurt Fiyatı (Ne Kadar?, Kaç TL?) 2022

A101 Yoğurt satın almak için markete gitmeden önce Ne Kadar? veya Kaç TL? gibi Fiyatı hakkındaki soruları merak ediyorlar. Ülkemizde değişen dolar ve euro kurundan dolayı her ay fiyatlarda değişiklikler olduğundan dolayı bizde bu soruya en güncel cevabı vereceğiz.

A101 Yoğurt tüm marketlerde 7,50 TL‘den 25,95 TL‘ye kadar değişen fiyat aralıklarında ürünleri satılmaktadır.

  • Birşah Az Yağlı Yoğurt 5 Kg: 25,95 TL
  • Birşah Yoğurt 3 Kg: 18,90 TL
  • Arslan Yoğurt Manda Sütlü 750 G: 7,50 tl

A101 Yoğurt Kullanıcı Yorumları

A101 Yoğurt Kullanıcı Yorumları, 2022 yılında ürünü satın alan tüm kullanıcılar tarafından yapılan olumlu veya olumsuz yorumları içermektedir. A101 marketine ait resmi İnternet sitesinde ürünlere yorum yapılamadığı için aynı marka ve modellerin İnternette satışını yapan mağazalara yapılan yorumları aşağıda listeledik. Bu sayede A101 Yoğurt almadan önce onun hakkındaki yorumları aşağıdan okuyabilirsiniz.

İnternette hakkında yapılan yorumlar bulunamadığı için Şikayet edilen bazı mesajları sizlerle paylaşacağız. Tabi ki bu şikayetlerin sebebi ürün değil ürünün satışını gerçekleştiren mağazaları kapsamaktadır.

  • Bugün aldığım Birşah tam yağlı homojenize yoğurdun tarihi 2 gün geçmiştir müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir şekilde ulaşım sağlayamıyorum. Alışveriş yaptığım tarih 04.09.2022 bir de Becel ® klasik margarinin tarihi 05.09.2022’dir 1 gün tarihle ürün satılıyor müşteri benim alışveriş yaptığım yer bana 45 dakika uzaklıktadır köyde oturuyorum ben sırf bunları değiştirmek için oraya mı gideceğim müşteri hizmetleri geri dönmediği takdirde Tüketici Hakları’na gerekli birimlere şikayet de bulunacağım. İnsanların sağlığıyla oynamaya hakkınız yok.!
  • Uzun zamandır A101 ® den Birşah markasının tam yağlı yoğurdunu alıyoruz. İlk başlarda çok memnunduk fakat son 1 aydır tadı inanılmaz tuhaf. Tadını geçtim, 2 3 kez son kullanma tarihi gecik olmamasına rağmen dolapta küfleniyor. Bu küf sorunu umarım düzeltilir. Artık maalesef güvenip alamayacağız 🙁
  • Bırşah tam yağlı sütten bir bardak aldım ve içinde 3 tane kıl çıktı. Farklı zamanlarda da farklı tam yağlı Bırşah sütten kıl çıktı sadece süt değil aynı markanın yoğurdunda da aynı hafta kıl çıkmıştı. Artık tiksindik. Firmanın bu konuda daha hassas olması gerekir sterilizasyona dikkat etmeli. 1 yoğurt ve 2 tane sütünde aynı kıl sorununu yaşadık.
  • İzmir Karabağlar Bahçelievler şubesi A 101 ® ‘den almış olduğum 1.50 kg lik yoğurt acı ve ekşi çıktı onu çöpe attım ikinci defa aynı yoğurttan aldım oda aynı sekide çıktı ve onu da atmakla geri vermek arasında kararsız kaldım sürekli aldığım bu ürünün son olarak bu şekilde çıkması güven kaybına sebep oldu sakla koşulları ya da başka sebeple bağlı bu tad bozukluğunun bir an önce önüne geçilmesi ve telafisi sağlanması düşüncesindeyim.

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.