e
sv

ABD Başkanı Donald Trump, Twitch Yayıncısı Oldu

1740 Okunma — 11 Ekim 2019 12:27
ABD Başkanı Donald Trump, Twitch Yayıncısı Oldu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ABD Başkanı Donald Trump artık Twitch kanalında 2020 seçimleri için farklı bir strateji uyguluyor. Günümüzün olmazsa olmaz teknoloji nimetleri arasında bulunan sosyal medya sitelerini oldukça aktif kullanmasının faydasını bir önceki seçimlerde görmüştü. Siyasi düşünceleri oldukça çok tepki toplasa’da lider olmayı başardı.

2020 Seçimleri için en önemli reklam ağı olarak bu yıl’da sosyal medya ön plana çıkıyor. Gelişmiş her ülkenin başkanları, meclis üyeleri genç nesli yakalamak ve onlara kendini tanıtabilmek için İnternet’i iyi kullanmaları gerekiyor.

Twitch.tv platformunda genellikle oyun oynayan yayıncıları görmeye alıştık fakat şimdi başkan adaylarının mitinglerini buradan izlemek çok dikkat çekici. Donald Trump, Minneapolis mitingini Twitch üzerinden canlı yayınlamasını 12 bin kişi izledi.

Her ne kadar +18 içerikler yasaklı olsa’da görüşlerinizi saygı içerisinde istediğiniz gibi aktarabiliyorsunuz. Türkiye için bir dediği bir dediğini tutmayan ABD Başkanı Donald Trump daha önce video savaş oyunu oynayan kitleye hakaretler etmişti, bugün de bu platformda yayınlar açıyor.

Rusya başkanı Putin’in abone hediye etmesi ve bağış yapması bekleniyor. Aynı zamanda kullanıcıların özgürce yorumlarını okurken biraz fazla canı sıkılabilir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

ABD Başkanı Donald Trump, Twitch Yayıncısı Oldu