Abnormalities Drawing İzle (Türkçe)

 Abnormalities Drawing İzle (Türkçe)
Okunuyor Abnormalities Drawing İzle (Türkçe)

Abnormalities Drawing İzle ile Türkçe bir şekilde izlemek isteyenlere gerekli yönlendirmeleri sağlıyoruz. Henüz film veya diziye ait detaylar paylaşılmamasına rağmen full halini izlemek isteyenlerin sayısı oldukça yüksek. Şuan dünyada ve ülkemizde gösterime girmedi. Fakat yakın zamanda başlayacak olan Abnormalities Drawing Türkçe ile ilgili detayları sizlerle paylaşacağız. Konu hakkında sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Oyuncular ve konusu gibi tüm detaylara yer ayıracağız. Fakat şuanda bu gibi bilgileri bulmak oldukça zor. Eğer sizin Abnormalities Drawing ile ilgili Türkçe bir şekilde eklemek istedikleriniz varsa aşağıdan yazmanız yeterli olacaktır.

Abnormalities Drawing Türkçe

Abnormalities Drawing hakkında Çin kendi ülkelerindeki ünlülere bir bildiri yayınlayacak. anormal estetik, kaba skandallar ve hayranları körü körüne ünlüleri idolleştirmeye teşvik eden veya ünlüleri körü körüne idolleştirmeye teşvik eden içerikler de dahil olmak üzere çarpık değerleri teşvik etmesini önlemek adına çalışmalara başlıyor. Bu konuda hazırlanacak olan Abnormalities Drawing Türkçe detaylarını da sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda yine bu konuda bazı film ve diziler gibi kesitler de paylaşılacak. Yine onları da Türkçe bir şekilde sizlere sunacağız.

Çin Sahne Sanatları Derneği, tecavüz suçlamasıyla tutuklanan Çinli-Kanadalı pop idolü Kris Wu Yifan, vergi kaçakçılığı nedeniyle para cezasına çarptırılan aktris Zheng Shuang, ve Japonya’nın savaşla bağlantılı Yasukuni Mabedi’ni ziyaret eden ve Çin halkının duygularına karşı çıkan aktör Zhang Zhehan. 2018 yılında başlanan bu uyarı listelerinde bugüne kadar 358 popülerin kendi derneklerince boykot edilmesi sağlandı. Abnormalities Drawing hakkındaki detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmeleri güncel olarak tarihleriyle takip edebileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
2,037 okunma
okunma1112
0 yorum