ACR Ses Kaydetmiyor Sorunu (Hata Çözümü) 2020

ACR Ses Kaydetmiyor Sorunu (Hata Çözümü) 2020

ACR Ses Kaydetmiyor şeklinde alınan hata ve sorunların 2020 yılına özel çözüm yöntemini açıklıyoruz. Karşı tarafın sesini kaydetmiyor şeklindeki kayıt sorunu çözüldü. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonların uygulama mağazalarında Görüşme Kayıt – ACR Lisansı ismiyle verimlilik kategorisinde yer alan uygulamayı kullananlar bazı sorunlar yaşıyorlar. ACR uygulamasında karşılaşılan en büyük sorunlar arasında 2020 yılında göze çarpan Ses Kaydetmiyor şeklindeki hatalar. Kayıt Sorunu olarak’da bilinen tüm bu hatalardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Telefonlarda yapılan görüşmeleri kaydeden ACR uygulamasının ses kaydetmiyor gibi kayıt sorunları ile karşılaşmak popüler bir hata. Bununla ilgili teknik destek ekibinin oluşturduğu bazı çözüm yöntemleri bulunuyor. Aynı zamanda Karşı tarafın sesini kaydetmiyor gibi sorunlar yaşayanlar için uygulama içerisinde’de yardımcı olacak çözüm yöntemlerini anlatmışlar.

Fakat ACR kullanıcıları bu çözümlerin nerelerde olduklarını bilemedikleri için İnternet’de araştırma yapıyorlar. Bizde sizin için ACR Ses Kaydetmiyor konusunu araştırdık ve en kolay çözüm yöntemlerini detaylıca anlattık.

ACR Ses Kaydetmiyor

ACR Ses Kaydetmiyor veya Karşı tarafın sesini kaydetmiyor gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız bu çok normal bir durum. Google Play Store üzerinden Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarda uygulamayı kullanmanız mümkün değil. Bunun için Play Store haricinde farklı platformlardan uygulamayı yüklemeniz gerekiyor.

ACR Ses Kaydetmiyor
ACR Ses Kaydetmiyor

ACR Ses Kaydetmiyor şeklinde Kayıt Sorunu oluşmasının sebebi uygulama mağazasının kullanıcıların güvenliğini düşünmesinden dolayı aldığı politikalardan kaynaklanıyor. Bu durumda ACR uygulamasının özelliklerinin doğru çalışmasını etkiliyor. ACR Ses Kaydetmiyor sorunundan kurtulmak için uygulamayı tekrar yüklemeniz gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir LiLi APK v10 İndir [Son Sürüm]

ACR Nedir?

ACR Ücretsiz bir “Telefon Görüşmesi Kayıt” uygulamasıdır. ACR ile hem gelen, hem de giden aramaları süre sınırı olmaksızın farklı formatlarda kaydetme imkanına sahip olursunuz. ACR, Google Play’de yer alan en iyi görüşme ve arama kayıt programıdır.

Uyarı: Piyasadaki bazı telefonlar “Çift Taraflı Ses Kaydı” özelliğini desteklememektedir. Bu yüzden ACR Görüşme Kayıt uygulaması tüm modellerde düzgün bir şekilde çalışmayabilir.

ACR
ACR

ACR’nin Bazı Özellikleri Şunlardır:

– Kaydedilen görüşmeler arasında arama yapabilme
– Arama kayıtlarını tarihe göre gruplayabilme
– Kayıtları otomatik olarak e-posta gönderme (Pro)
– Eski kayıtları otomatik silme
– Bazı kayıtları önemli olarak İşaretleyebilme
– Birden çok kaydı seçerek silme ya da gönderme yapabilme
– Kayıtlarda kişi adını ve fotoğrafını görüntüleyebilme
– Kaydedilmeyecek kişi ve numaraların listesini oluşturabilme
– Kayda elle başlayabilme (Pro)
– Şifreli koruma
– MP3, M4A, OGG, WAV, AMR, 3GP, FLAC, MP4 gibi bir çok kayıt formatı
– Kayda geç başlama seçeneği
– Dropbox entegrasyonu (Pro)
– OneDrive entegrasyonu (Pro)
– Google Drive entegrasyonu (Pro)
– WebDAV entegrasyonu (Pro)
– FTP entegrasyonu (Pro)
– Webhook desteği (Pro)
– Ve çok daha fazlası…

Uyarı: ACR’yi başka bir görüşme kayıt uygulaması ile aynı anda kullanmanız uygulamanın düzgün çalışmasını, kaydın düzgün bir şekilde başlamasını engelleyebilir. Bu yüzden telefonunuzda başka bir kayıt uygulaması varsa lütfen kaldırıp tekrar deneyin.

Yasal Uyarı: Bizler avukat değiliz. Telefon görüşmelerini karşı tarafın bilgisi haricinde kaydetmek suç sayılabilir. ACR kullanımı neticesinde doğacak sorunlar karşısında ACR’nin yapımcıları sorumlu tutulamaz.

ACR

ACR Ses Kaydetmiyor veya Karşı tarafın sesini kaydetmiyor gibi Kayıt Sorunu olarak görülen hatalardan nasıl kurtulacağınızı yukarıda anlattık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

145
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.