Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın (2022) İzle

 Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın (2022) İzle
Okunuyor Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın (2022) İzle

Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın Eleme adayı ifşası olarak Dünya üzerinde bir çok kez paylaşılan gönderiler kendi rekorlarını kırdı ve arka arkaya sıralandı. 2021 yılında bu rekor aktif olarak kimin elinde olduğunu öğreneceksiniz. Tüm dünyanın konuştuğu isimlerin dahi kıramadığı bu Canlı Yayın rekorunu bakın kim elinde bulunduruyor?. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram sıradan bir fotoğraf paylaşma uygulamasından çok daha fazlası. Her ne kadar kullanıcılar profiller oluşturup orada fotoğraflarını ve durumlarını paylaşsalar da artık haber alma ve bilgi edinme olarak da çok sık kullanılıyor. Aynı zamanda vakit geçirmek için de oluşturulan sayfaların paylaştıkları video ve fotoğraflar yine herkesin ilgi alanına göre takip ettikleri birer kaynak haline geldi.

Bilindiği gibi İnstagram uygulamasında paylaşılan gönderilere Canlı Yayın yapılabilmektedir, herkese açık profillerde paylaşılan fotoğraflar herkes tarafından görülür ve Canlı Yayın yapılabilir. Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın Eleme adayı ifşası kıran hesaplar herkese açık hesaplardan oluşmaktadır, gizli hesaplar yüksek takipçilere ulaşamadıkları için bu tür rekorları da kırmaları oldukça zordur. Sizler için hem Türkiye hem de dünyada en çok yorum olarak fotoğrafla yorum rekorunu kıran İnstagram hesaplarını kırdıkları gönderilerle birlikte paylaşıyoruz.

Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın: Eleme adayı ifşası

Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın, Eleme adayı ifşası üzerinde hala profilinde duran bir gönderiyi söylemek istiyoruz. Daha önce 80 milyon Canlı Yayın alan fakat kaldırılan gönderiler de bulunmaktadır fakat gönderilerin durmaması rekorlarını geçersiz kılıyor. Alexandros isimli Yunanistanlı, İnfluencer ve YouTuber reklam çekimi için paylaştığı gönderi 45 milyondan fazla yorum almayı başardı.

Acun Ilıcalı İnstagram Canlı Yayın Rekoru

urvivor 2022 Acun Ilıcalı Instagram canlı yayın, Perşembe 2. Dokunulmazlık oyunu, Bireysel dokunulmazlık oyunu kazanan belli oldu, Ayşe nisa potaya kim girdi, 2. Dokunulmazlığı kim kazandı, potaya kim gitti, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, survivor Dokunulmazlığı kim kazandı, 2. Eleme adayı kim oldu, survivor 2022 143. Bölüm


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın