AdGuard Reklam Engelleyici Nedir?

 AdGuard Reklam Engelleyici Nedir?
Okunuyor AdGuard Reklam Engelleyici Nedir?

   Herhangi bir video izlerken karşınıza çıkan reklamlardan sıkılıp fenalık geçirdiğiniz hiç oldu mu? Bir film izlerken ya da müzik dinlerken aniden çıkan ve modumuzu bozan başbelası reklamlar, AdGuard Reklam Engelleyici sayesinde son buluyor. Pekiyi AdGuard Reklam Engelleyici bize nasıl fayda sağlıyor?

 AdGuard Reklam Engelleyici!

AdGuard Reklam Engelleyici“, size en çok fayda sağlayacak eklentiler arasında. Pekiyi AdGuard Reklam Engelleyici Nedir? Bir müzik dinlerken veya film izlerken modunuzu bozan ve can sıkan reklamlar, AdGuard Reklam Engelleyici sayesinde ortadan kaldırılabilmekte. AdGuard’ın mükemmel olan yanı ise Youtube, Facebook gibi çok popüler platformlardaki reklamları bile kaldırması. Kısaca Chrome’da gezinirken bir daha sizi rahatsız eden reklamlarla karşılaşmayacaksınız. Çünkü AdGuard Reklam Engelleyici, tüm reklamları engeller.

AdGuard Nasıl Kullanılır?

  Aslına bakacak olursak AdGuard Reklam Engelleyici kullanımı oldukça basittir. AdGuard kullanımı sadece eklentiyi Chrome’a eklediğiniz takdirde son buluyor. Herhangi bir ayar ve karmaşa içermeyen bu eklentiyi edinmek için, Chrome’a “AdGuard Reklam Engelleyici” yazdıktan sonra, en üstte yer alan başlığa tıklayın. Ardından Chrome’a ekleyerek tüm reklamlardan ücretsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu eklenti bir virüs veya bilgilerinize erişen tehlikeli bir yazılım değildir. Bu nedenle güvenle kullanabilir ve reklamsız tarayıcının keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak yinede içinizde şüphe olmaması adına AdGuard’ı edindikten sonra, bilgisayarda virüs taraması uygulayabilirsiniz. Pekiyi eklentiyi olurda kaldırmak istersek nasıl bir yol izlememiz gerekir?

AdGuard Reklam Engelleyici Nasıl Kaldırılır?

Google Chrome’a eklemiş olduğunuz eklentiyi kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Eklentiyi komple silmek istiyorsanız, Chrome’u açın. Ardından sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın. Daha sonra diğer araçlar seçeneğine gelin ve uzantılar yazanı seçtikten sonra Chrome’a eklemiş olduğunuz tüm uzantıları yani eklentileri göreceksiniz. Burada eklentiyi kapama tuşunu tıklarsanız tamamen silinmez. Sadece geçici olarak siz tekrar açana kadar eklenti kapatılmış olur. Eğer eklentiyi tamamen kaldırmak istiyorsanız, kaldır yazan yere tıklamanız gerekir. Eminiz ki kaldır tuşunu çoğu kişi kullanmayacaktır. Çünkü can sıkıcı reklamları izlemek hoşunuza gitmediğinden dolayı, bundan kurtulmanın yollarını aradınız. Artık güvenle Youtube’da veya Facebook’ta reklamlar olmadan dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın