AFK Arena Rehberi Bölüm 1: En iyi Kahramanlar

AFK Arena Rehberi Bölüm 1: En iyi Kahramanlar

AFK Arena Rehber yazımız 2019 güncel en iyi kahramanlar ile sizlere güzel takım diziliş taktiğini anlatacağız. AFK Arena oyunu rehberi 1. bölüm sizlerle. Oyunu oynamak için öncelikle rahat bir yere geçmenizi öneririm çünkü oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Oyun içerisinde bir birinden farklı haritalar ve bölümlerin olması bizlere daha rekabetçi bir ortam hazırlıyor.

AFK Arena Rehber yazımızın ilk bölümünde sizlere en iyi kahramanları anlatacağız. Oyunda lider olabilmek ve adınızı duyurabilmeniz için gereken taktikler arasında doğru karakter seçimleri ve dizilişlerin önemi çok büyük. Arenada karşınıza çıkan ve karşısına çıktığınız rakipleri tek bir doğru hamle ile silip süpürebilirsiniz.

AFK Arena Rehber yazımıza başlamadan önce elinizdeki kahramanları nasıl kullanacağınızı ve hangilerini önce güçlendirmeniz gerektiğini anlayacağınız öğretici bir yazı sizleri bekliyor.

AFK Arena Rehber

AFK Arena Rehber ilk bölümü sizlere oyunda yer alan en güçlü ve en iyi kahramanları anlatmak. Burada anlatacaklarımızı doğru anlayıp oyun içerisinde uygularsanız, daha başarılı olursunuz. Başarı size daha hızlı büyümeyi ve kazanmayı sağlayacaktır.

AFK Arena Rehber yazımızın sonunda hangi karakterlerin hangi konularda daha üstün olduklarını anlayacak ve ekibinizi buna göre düzenleyeceksiniz. Rakiplerinizin kahramanlarını ve dizilişlerini gördükten sonra onların karşısında en başarılı olabileceğiniz taktik ile çıkacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v=Jrkv-XpOT7M&feature=youtu.be
AFK Arena En İyi Kahramanlar, Rehber

En iyi Kahramanlar

AFK Arena Rehber yazımızı okuduğunuza göre oyunu oynuyorsunuz demektir, bildiğiniz gibi bazı kahramanlar diğerlerine göre daha güçlü olabiliyor. Sizlere oyunun en iyi kahramanları ve hangi konularda güçlü olduklarını anlatacağız.

1- En Güçlü ve İyi Hero: Brutus

AFK Arena Rehberi, En iyi Kahramanlar: Brutus

AFK Arena Rehberi yazımızın ilk konusu en iyi kahramanlar olunca en başa en güçlü karakteri yazmadan olmazdı. Brutus’u daha önce oyunda görmüş veya duymuş olmanız gerekiyor. Bu popülerliği elde edebilmesi için tabi’kide çok güçlü olması gerekir. Karakteri ilk aldığınız zaman henüz gelişimini tamamlamamışken verim alamazsınız fakat karakteriniz güçlendikçe yapabildiklerine inanamayacaksınız.

Kahraman geliştikçe rakiplerinden can çekme oranı’da artacak. Rakiplerini tek başına yok edebilecek güce sahip bu karakter sizde varsa iyi değerlendirin. Özel gücünü kullandığında kısa bir süre yenilmez olduğu zaman rakiplerinizi arenadan silebilirsiniz. Karakteri oyunda alabilmek oldukça zor olsa’da etkinlikleri takip ederek maksimum seviyeye getirebilirsiniz.

2- Takımınızı Koruyacak Şifacı: Nemora

Takımınızı galibiyete götürecek gizli faktörlerden bir tanesi’de iyi bir şifacı seçmek olacaktır. Nemora kahramanını Saveas gibi fazladan bir şifa gücü olan kahramanlar ile bir arada tutarak bol sağlıklı bir takım yaratabilirsiniz. Ayrıca bu kahramanın öyle bir özelliği var’ki rakipleriniz bundan çok korkacak. Düşmanı bir birine düşürerek zafer kazanmanın tadı bir ayrı. Özel yeteneği sayesinde rakip karakteri kendi takım arkadaşlarına bir süre saldırtıyor.

AFK Arena Rehber yazımızda en iyi kahramanlar listesine girmeyi başaran Nemora labirent mağazasından satın alarak maksimum gücüne getirmeniz daha kolay olacaktır.

3- Rakip Sömüren Büyücü: Shemira

AFK Arena Rehberi, En iyi Kahramanlar: Shemira

Karşınıza gelmesini istemeyeceğiniz bir kahraman olarak biliniyor. Rakiplerinin canlarını sömürerek onlara büyü hasarı veriyor ve birden fazla rakibe karşı savaşmakta üstüne yok. Rakiplerinin hasarlarını azalttığı yetmezmiş gibi onlara verdiği hasarların yanı sıra canlarını’da kendisine çekmesi bu kahramanı en iyilerden bir tanesi yapmaya yeterli diye düşünüyorum.

Diğer can çeken kahramanlar arasında olmasına rağmen verdiği yüksek hasarlar onu en çok tercih edilenler arasına sokmayı başarıyor. Kahramanı yalnızca kart açarak değil, aynı zamanda labirent mağazasından’da satın alabilirsiniz.

4- Ölümsüz Kahraman: Lucias

AFK Arena Rehberi, En iyi Kahramanlar: Lucias

En iyi kahramanlar arasına yediği onca hasara rağmen hayatta kalmayı başararak girmeye hak kazandı. Tüm özelliklerini ölmemek adına kendine ve takım arkadaşlarına kullanan bir kahramanı rakiplerinize karşı öne sürerek çok büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Oyunun bu tank kahramanı bize hediye etmesinden dolayı onu diğerlerine göre daha hızlı şekilde yükseltme şansı sunuyor.

Kullandığı yeteneği ile takım arkadaşlarına açtığı kalkan sayesinde onları 10 saniye koruyabiliyor ayrıca diğer özelliği ile can vererek rakipleri alt etmede önemli bir rol üstleniyor.

5- Rakip Biçen: Athalia

AFK Arena Rehberi, En iyi Kahramanlar: Athalia

AFK Arena Rehberi Bölüm 1 yazımızın son en iyi kahramanını tanıtmaya sıra geldi. Athalia nadir bir kahraman olması ve nadir bulunması zaten gücünün eşsiz olduğunun bir kanıtı niteliğinde. Yakaladığı bir rakibine ölümcül derecelerde seri ve büyük hasarlar vererek onu yerle bir edebilir. Süper gücünü kullandığı zaman tüm rakibe seri kılıç darbeleri indirerek toplu bir hasar veriyor ve takım arkadaşlarının rakiplerini öldürmesinde yardım ediyor.

AFK Arena Rehber yazımızın en iyi kahramanları sizlere anlatarak birinci bölümün sonuna geldik.

25
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.