Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Heyecan Yarattı

 Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Heyecan Yarattı
Okunuyor Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Heyecan Yarattı

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi açıklandığı anda oyuncuları sevindirecek haberlerde ardı ardına gelmeye başladı. Bu heyecanla birlikte oyuncular ne zaman çıkacak diye soruları sormaya başladılar bile. Age of Empires serisi oyun sektörünü bu günlere getirecek önemli gelişmeleri ve önderliği ile zamanında çok popüler oyunlar arasında yer alıyordu.

Microsoft düzenlediği etkinliklerde Age of Empires 4 oyununu geliştirdiklerini duyurduğu zaman oyuncular tarafından oldukça ilgi toplamayı başardı. Oyun hakkında ilk paylaşılan videoda bizleri nelerin beklediği azda olsa görmüş olduk. Videoyu izlerken arka plandaki müziği yalnızca eski oyuncuların hatırlayacağını bilerek izlediğimde tüyler ürpertecek bir orta çağ savaşına hazırlık yapmaya başladık.

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi resmi olarak açıklanmadı fakat bir çok yabancı büyük oyun haber kaynakları bu konuda kesin olmasa’da bir tarihi işaret ediyor.

Age of Empires 4

Age of Empires 2 Hile Kodları Kullanarak Eski Heyecanı Tekrar Yaşayın

14 Kasım tarihinde Age of Empires II: Definitive Edition oyunculara sunuldu fakat yinede en büyük oyuncu kitlesi oyunun dördüncü serisine kilitlenmiş ve ne zaman çıkacak diye soruları her gün soracak heyecanda bekliyor.

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi henüz resmi olarak açıklanmadığını bilmeniz gerekiyor. Fakat oyun duyurulduğundan daha erken bir zamanda hazırlanmaya başladığını bildiğimiz için çok yakın bir tarihte çıkış yapacağını tahmin ediyoruz.

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi

Ne zaman çıkacak? diye merak edenler için 2020 ilk çeyreğinde oyunu oynayabileceğimizi şimdiden söyleyebiliriz. Age of Empires 4 Çıkış tarihi resmi olarak açıklandığı zaman burada açıklayacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın