Ahbap .org Burs Başvurusu Yap 2022 (Yardım Sonuçları)

 Ahbap .org Burs Başvurusu Yap 2022 (Yardım Sonuçları)
Okunuyor Ahbap .org Burs Başvurusu Yap 2022 (Yardım Sonuçları)

Ahbap .org Burs Başvurusu Burs Başvurusu 2022 için nasıl başvuru yapabileceğinizi ve daha sonrasında sonuçlarına ait detayları buradan takip edebileceksiniz. Bursa başvurma formu ve şartlarını da bilmeyenler buradan ulaşabilecekler. Eğitim ve öğretim yılının kaldığı yerden devam etmesiyle birlikte çeşitli kurumlar ve kuruluşlar burs başvurularını başlattılar. Ahbap .org Burs Başvurusu tarafından verilecek olan burs yardımından yararlanmak isteyenler anlattığımız şekilde başvurusunu gerçekleştirebilirler. 2022 yılında yapılacak olan tüm burslarla ilgili detayları da yine burada bulabileceksiniz. Aynı zamanda Ahbap .org Burs Başvurusu Burs Başvurusu hakkında merak edilen soruları da cevaplayacağız. Eğer aklınıza kurcalayan bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında sizin sorularınız yorumlarda cevaplanacak. Başvuru esnasında herhangi bir sorun veya hatayla karşılaşırsanız bu durumu da bize bildirebilirsiniz. Büyük bir yüklenme olduğu zamanlarda sunucularda görülen kasmalardan dolayı işlemler yavaşlamaktadır. Bu son dakika gelişmelerini de yine bu sayfadan aktaracağız.

Ahbap .org Burs Başvurusu Burs Başvurusu 2022

Burs başvurusu için gereken şartları yerine getirdiğinizden emin olunuz. 2022 yılındaki tüm burs başvuruları hakkındaki detayları güncel olarak bu sayfa içerisinde paylaşmaya devam edeceğiz. Eğer bildiğiniz farklı bir burs bulunuyorsa ve hakkında bilgi edinemiyorsanız bize bildirebilirsiniz. Ahbap .org Burs Başvurusu düzenlediği burs başvurusu için form doldurmanız yeterli olacaktır. Sizleri yönlendirdiğimiz sayfada bursla ilgili tüm detayları daha açık bir şekilde öğrenebileceksiniz. 2022 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutarak sizlere en doğru bilgileri en hızlı şekilde sunmaya özen göstereceğiz.

Ahbap .org Burs Başvurusu Burs Başvurusu 2022
Ahbap .org Burs Başvurusu Burs Başvurusu 2022

Yukarıdaki bağlantı sizleri güncel olarak burs başvurusu yapmanızı sağlayacak olan forma ve aynı zamanda burs başvuru sonuçlarını görmenizi sağlayacak ekranlara yönlendirecektir. Burs, resmî ya da özel kurum ve kuruluşlar tarafından ihtiyaç sahiplerine karşılıksız olarak verilen maddi yardım ve destektir. Burslar özellikle öğrencilere verilir. Ayrıca ihtiyaç sahibi kişilere de verilmektedir. Hiçbir resmî ve özel kurum ve kuruluşun burs verme zorunluluğu yoktur. Bununla birlikte gerçek ya da tüzel kişilerin isteğine bağlı olarak verilir. Ahbap .org Burs Başvurusu burs başvurusu detayları aşağıda yer alıyor. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Ahbap .org Burs Başvurusu Yap (2022)

Levent Mah. Krizantem Sok. No: 40 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL adresinde mukim Ahbap Derneği (“Ahbap” veya “Dernek”) olarak kişisel verilerinizin korunması konusuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Derneğimiz ile ilişkili tüm gerçek kişilere ait kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) ve bağlı mevzuatına uygun olarak işlenmesine büyük önem atfetmekteyiz.

Öncelikle önemle belirtmek ve hatırlatmak isteriz ki yapmış olduğunuz bu başvuru Ahbap tarafından değerlendirilecek olup, başvuru yapmış olmanız size doğrudan burs sağlanacağı anlamına gelmemektedir.

Derneğimize ait yardım/başvuru portalını kullanmanız ve “AHBAP BURSLARI” kategorisinden “ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ BURSU” başvurusu yapmanız dolayısıyla

adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, e-mail adresiniz, doğum tarihiniz, adres bilginiz,  aile fertlerinden herhalde anne-babanız ile ile sizinle aynı konutta yaşayan diğer aile bireylerine ilişkin adı, soyadı, engel durumu, eğitim durumu, iş durumu, meslek ve aylık gelir bilgisi, iş yeri bilgisi, mezun olduğunuz lise ve lise diploma notunuz, üniversite yerleştirme başarı sıranız, eğitim düzeyiniz ve eğitim türünüz, okumakta olduğunuz üniversite, fakülte ve bölüm bilgisi, toplam öğrenim süreniz, sınıfınız, genel başarı not ortalamanız, ikamet durumunuz (aile yanında, öğrenci evinde, yurtta, akraba yanında veya diğer), aylık konut giderleriniz (kira ve tüm masraflar), var ise engel durumunuz, ailenizin mal varlığı bilgisi (taşıt ve konut), ulusal veya uluslararası bir başarı durumunun bulunup bulunmadığı bilgisi, başka bir kurumdan burs alıp almadığınız ve alıyor iseniz kurum bilgisi, kyk kredi veya burs bilgisi ile  vesikalık fotoğrafınız, öğrenci belgeniz, kimlik fotokopiniz, ÖSYM sonuç belgeniz, transkript belgeniz, KYK burs durum belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneğiniz, yerleşim yeri belgesi, adli sicil belgesi, gelir beyan edici belge, taşınmaz kaydı belgesi ve sorulara verdiğiniz yanıtlara göre gerekli belgeler aşağıda sayılı işleme amaçları doğrultusunda otomatik veya otomatik olmayan yollarla işlenecektir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri gereği Derneğimiz, “veri sorumlusu” olarak, vereceğiniz kişisel verilerinizi kaydedecek, sınıflandıracak, işleyecek, saklayacak, güncelleyecek ve mevzuatın izin verdiği durumlarda üçüncü kişilere açıklayabilecek olup, anılan yasal düzenleme kapsamında karşılıklı hak ve yükümlülüklerimize ilişkin olarak sizleri bilgilendiriyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
476 okunma
okunma4503
0 yorum