Ahlam Albashir İnstagram Hesabı (2022)

 Ahlam Albashir İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Ahlam Albashir İnstagram Hesabı (2022)

Ahlam Albashir İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı içerikleri görebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram uygulamasında herkes hain planı yapan bu alçak insanın hesabını araştırıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Ahlam Albashir isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir.

Ahlam Albashir İnstagram Hesabı

Ahlam Albashir İnstagram kullanıcısı Türkiye Cumhuriyetine verdiği zarar sonrasında tüm halkımız tarafından araştırılan bir hain oldu. Sosyal medya hesaplarında “Ahlam Albashir” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Hain saldırıyı gerçekleştiren teröristin Suriye uyruklu Ahlam Albashır olduğu açıklandı. Saldırganın 1999 doğumlu olduğu öğrenildi. Beyoğlu İstiklal Caddesi’ne bomba bıraktıktan sonra kaçan terörist kadının gece yapılan operasyonla Küçükçekmece’de yakalandığı ortaya çıktı.

Ahlam Albashir İnstagram Hesabı (2022)
Ahlam Albashir İnstagram Hesabı (2022)

Aşağıdaki yorum alanına “Ahlam Albashir İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. İstiklal Caddesi’ne bomba bırakarak kaçan terörist kadının yakalanması için olay yerine geliş gidiş güzergâhlarını gören 1200 güvenlik kamerası incelendi. Kadının taksi ile olay yerinden ayrılarak Esenler’e gittiği tespit edildi. Yapılan fiziki ve teknik çalışmada kadının irtibatının olduğu tespit edilen 21 adrese operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda 46 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin sorgulamalarında bombayı koyan kadının Küçükçekmece’de bir adrese gittiği tespit edildi. Belirlenen adrese saat 02.50’de yapılan operasyonda, olayı gerçekleştiren Suriye uyruklu Ahlam Albashır adlı kadın yakalandı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın