Airline Commander APK İndir [Son Sürüm]

Airline Commander APK dosyalarını İndir ile 2020 yılında son sürüm olarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Oyunu en güncel ve en eğlenceli haliyle oynayın. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncu Airline Commander sayesinde gerçek bir simülasyon oyununun tadını çıkartıyor. Bu oyuna başlamanız için pilot olmanıza gerek yok. Canınızın sıkıldığı veya çok eğlenmek istediğiniz zamanlarda Airline Commander APK sizi göklerin hakimi yapacak.

Airline Commander APK

Airline Commander APK, oyunun gerçek sürümünden farklı olarak oyun içerisindeki kostümler, uçaklar, ekipmanlar gibi eşyaların tamamının oyuncular tarafından ücretsiz olarak alınabildiği özel bir sunucudur. Hayran yapımı olarak adlandırılan Airline Commander APK dosyalarını uygulama mağazalarında bulamazsınız.

Airline Commander APK
Airline Commander APK

Google Play Store bu tarz benzeri oyunları kopya olarak saydığı için uygulama mağazalarından kaldırır. Bu gibi olaylarla karşılaşılmaması adına Airline Commander oyununun geliştirici ve düzenleyici ekibi oyunu resmi siteleri üzerinden sunuyor. Her ne kadar oyun düzenlenmiş olsa da legal olup olmadığı yönünde şüphelerimiz bulunmaktadır.

Reklam Alanı

Daha önce hazırladığımız Airline Commander APK konumuzda oyun ülkemizde popüler olmadığı zaman size tanıtma fırsatını yakalamıştık. Şimdi günümüzde yüz binlerce oyuncusu bulunuyor. Airline Commander APK hakkında ürettiğimiz içeriklerde oyunu tanıtmaya ve oyuncuları önemli konularda uyarmaya devam ediyoruz.

Airline Commander APK İndir

Airline Commander APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını Android cihazlarınıza yüklemeden önce dikkatli etmeniz gereken konularda sizleri uyaracağız. Bilindiği gibi Airline Commander oyununa ilgi çok büyük. Hem ülkemizde hemde dünya genelinde yüz binlerce oyuncusu bulunan Airline Commander modların dan bir tanesi.

Airline Commander APK İndir
Airline Commander APK İndir

Bu ilgiyi fark eden dolandırıcılar oyuncu kitlesini hedef alarak bazı kötü amaçlı çalışmalar düzenliyorlar. Bunların başındaAirline Commander APK İndir gibi yabancı kaynaklı siteler ve içerikler oluşturarak oyuncuların virüslü dosyaları yüklemelerini sağlıyorlar.

Reklam Alanı

Bu gibi bir durumda kalmamak adına kesinlikle yükleyeceğiniz dosyaları incelemeniz gerekmektedir. Biz Airline Commander APK (Son Sürüm) İndir gibi yardımcı içeriklerle sürekli olarak incelemelerimizi devam ettiriyoruz. Bu tür konular sizleri güvenli bağlantılara yönlendirecek.

Airline Commander APK Nedir?

Airline Commander APK olarak da bilinen Airline Commander, gerçek Airline Commander oyununun düzenlenmiş bir halidir. Gerçek oyun içerisinde bulunan her şey bu oyunda da mevcut, fakat ücretsiz.

Airline Commander APK
Airline Commander APK

Airline Commander oyununda karakterleri, kostümleri ve eşyaları oyun içi para birimiyle almak zorunda kalıyoruz. Fakat Airline Commander APK ile tüm karakterleri, kostümleri ve eşyaları ücretsiz olarak alabiliyoruz. Aynı zamanda çevrim içi oyuncularla maç da atabilirsiniz.

Genellikle oyuna yeni eklenen karakterleri denemek için Airline Commander tercih edilmektedir. Gerçek oyunda bir kostüm almadan önce bu oyunda deneyerek karar verebilir, sonrasında gerçek oyunda alabilirsiniz.

4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.