Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası (2022)

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası (2022)

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası olarak bilinen “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” hatasını inceledik. Banka ve Kredi Kartı POS Hatası olarak bilinen Akbank Mobil Hata Veriyor hakkında detaylar. POS cihazlarında takılan kartlar sık sık çeşitli hatalar verdirebiliyor, cihazların sınırlı ekranları ve sistemleri bu hatalarla ilgili detaylı bir bilgi göstermeye elverişli olmuyor. Bunun yerine Akbank Mobil Hata Veriyor gibi çeşitli kodlarla hataların neler olduğunu anlamamızı sağlamaktadır.

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası, POS cihazına takılan Banka veya Kredi kartının müşterinin şifreyi girmesinden sonra onay işlemi için beklerken “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” uyarısıdır.

Müşterinin kartından bu uyarı sonrasında herhangi bir işlem yapamazsınız. Kredi veya Banka Kartındaki limitin yetmemesi Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası alınmasını sağlar.

Akbank Mobil Hata Veriyor
Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası

Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası ile karşılaşılmasının 2 farklı sebebi bulunuyor. Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart olarak 2’ye ayrılan sebepler Akbank Mobil Hata Veriyor sebep olmaktadır.

Red-Onaylanmadı

Red-Onaylanmadı; POS Cihazından’da kaynaklanabilen bir hatadır. Bazen cihaz ile bağlantı sorunları bu hatanın çıkmasına sebep olur. Farklı bir pos cihazından tekrar aynı kartla deneyebilirsiniz. Ayrıca kart sahibi kartında yeterli limitin olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Vade Sonu Geçmiş Kart

Vade Sonu Geçmiş Kart; Banka veya Kredi kartının son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu söyler. Bu kartla herhangi bir işlem yapamazsınız.

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası Çözümü

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası üzerinden alışveriş yapıldığı zaman limitin yetmemesi veya kartın son kullanma tarihinin geçmesi ile Akbank Mobil Hata Veriyor meydana gelmektedir.

Farklı kredi kartlarında farklı hata kodları gözükür. Akbank Mobil Hata Veriyor aitse “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” sonucunu çıkarmalıyız. Eğer farklı bir bankadan Akbank Mobil Hata Veriyor alıyorsanız yukarıdaki uyarılar değişebilir.

Akbank Kredi Kartı Eksi Bakiye Sorunu Hatası ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.