Akbank Mobil Hata Veriyor (2022)

 Akbank Mobil Hata Veriyor (2022)
Okunuyor Akbank Mobil Hata Veriyor (2022)

Akbank Mobil Hata Veriyor olarak bilinen “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” hatasını inceledik. Banka ve Kredi Kartı POS Hatası olarak bilinen Akbank Mobil Hata Veriyor hakkında detaylar. POS cihazlarında takılan kartlar sık sık çeşitli hatalar verdirebiliyor, cihazların sınırlı ekranları ve sistemleri bu hatalarla ilgili detaylı bir bilgi göstermeye elverişli olmuyor. Bunun yerine Akbank Mobil Hata Veriyor gibi çeşitli kodlarla hataların neler olduğunu anlamamızı sağlamaktadır.

Akbank Mobil Hata Veriyor

Akbank Mobil Hata Veriyor, POS cihazına takılan Banka veya Kredi kartının müşterinin şifreyi girmesinden sonra onay işlemi için beklerken “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” uyarısıdır.

Müşterinin kartından bu uyarı sonrasında herhangi bir işlem yapamazsınız. Kredi veya Banka Kartındaki limitin yetmemesi Akbank Mobil Hata Veriyor alınmasını sağlar.

Akbank Mobil Hata Veriyor
Akbank Mobil Hata Veriyor

Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart

Akbank Mobil Hata Veriyor ile karşılaşılmasının 2 farklı sebebi bulunuyor. Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart olarak 2’ye ayrılan sebepler Akbank Mobil Hata Veriyor sebep olmaktadır.

Red-Onaylanmadı

Red-Onaylanmadı; POS Cihazından’da kaynaklanabilen bir hatadır. Bazen cihaz ile bağlantı sorunları bu hatanın çıkmasına sebep olur. Farklı bir pos cihazından tekrar aynı kartla deneyebilirsiniz. Ayrıca kart sahibi kartında yeterli limitin olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Vade Sonu Geçmiş Kart

Vade Sonu Geçmiş Kart; Banka veya Kredi kartının son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu söyler. Bu kartla herhangi bir işlem yapamazsınız.

Akbank Mobil Hata Veriyor Çözümü

Akbank Mobil Hata Veriyor üzerinden alışveriş yapıldığı zaman limitin yetmemesi veya kartın son kullanma tarihinin geçmesi ile Akbank Mobil Hata Veriyor meydana gelmektedir.

Farklı kredi kartlarında farklı hata kodları gözükür. Akbank Mobil Hata Veriyor aitse “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” sonucunu çıkarmalıyız. Eğer farklı bir bankadan Akbank Mobil Hata Veriyor alıyorsanız yukarıdaki uyarılar değişebilir.

Akbank Mobil Hata Veriyor ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın