Alan Walker PUBG Mobile (2021)

 Alan Walker PUBG Mobile (2021)
Okunuyor Alan Walker PUBG Mobile (2021)

Alan Walker PUBG Mobile Şarkısı son dönemlerde oldukça fazla aratılmaya başlandı. Hem geçtiğimiz yıllarda çıkardığı şarkıları hem de yeni yaptığı şarkılarının listesini burada 2021 yılı boyunca güncel olarak her zaman bulabileceksiniz. Etkinlikler ve yeni kampanyalarla dönüş yapacak olan Alan Walker bomba gibi geliyor. Yalnızca etkili şarkılarla değil aynı zamanda oyuna eklenecek yeni kostümler ve etkinliklerle de geldiğini hissedeceğiz. Bizi tekrar o eski yıllara götürecek ve içimizde özlem bırakacak bir güncelleme yaklaştı. PUBG Mobile resmi YouTube hesabında paylaştığı Alan Walker ile ilgili video sonrasında tüm oyuncular bir ümitle tekrar eski günlerin geleceği ümidine kapıldılar.

Alan Walker PUBG Mobile

Alan Walker PUBG Mobile
Alan Walker PUBG Mobile

Alan Walker PUBG Mobile için yalnızca yaptığı etkili müziklerle tanınmamaktadır. Aynı zamanda oyuncuların en çok ilgisini çeken bu müzik yapımcısının PUBG Mobile oyununa yaptığı şarkıların ardından gelen büyük etkinlikler. Hali hazırda devam eden etkinliklere katılarak bedava kostüm setleri kazanmak mümkün. Fakat gelecek olan etkinliğin detayları henüz paylaşılmadı. Alan Walker PUBG Mobile videolarının ardından aksiyon dolu ve eğlenceli etkinliklerin de geleceğini kesinlikle düşünüyoruz. Resmi olarak durumla ilgili açıklamalar yapıldığı zaman sizlere bildirmeye devam edeceğiz. Aşağıdan PUBG Mobile tarafından paylaşılan Alan Walker videosunu izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Alan Walker On My Way ile geri dönmesini isteyenler de çok fazla. Tabi ki oyuncular bu efsanevi müzikleri kuru kuru dinlemek istemezler. Yanında gelecek etkinlikler ve dağıtılacak hediyelerle daha da bir eski günleri güzel anımsama zamanı. Fakat paylaşılan açıklamalarla anladığımız kadar yalnızca anımsamakla kalmayacağız en az eski günlerin zevkini ve havasını yaşatacak güncellemeleri de yaşayacağız gibi.

PUBG Mobile Efsanesi Geri Dönüyor! – Alan Walker (2021)

Alan Walker PUBG Mobile

Alan Walker PUBG Mobile On My Way (2019)

Alan Walker PUBG Mobile


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın