Aleyna Tilki PUBG Mobile

Aleyna Tilki PUBG Mobile

Aleyna Tilki, PUBG Mobile oyununda Global Extreme Challenge Etkinliğine katılıyor. Oyundaki adı (ismi) ve takımı ile ilgili tüm önemli bilgileri paylaşacağız. Yaptığı maçları buradan canlı izle ile takip edebilir veya maç sonrasında özetleri izleyebilirsiniz. Korona virüsü kapsamında PUBG Mobile tarafından “Evde kal ve iyi oyna” sloganı ile başlatılan Global Extreme Challenge turnuvası Kaptanlığını Aleyna Tilki ve Kevin De Bruyne gibi ünlü isimlerin katıldığı eğlenceli bir ortam oluşturacak.

PUBG Mobile Aleyna Tilki Global Extreme Challenge Etkinliği Turnuvası

PUBG Mobile tarafından düzenlenen Global Extreme Challenge Turnuvasına Aleyna Tilki ile birlikte Avrupa’da ünlü isimler katılıyor. PUBG Mobile oyuncuları ünlü şarkıcının PUBG Mobile oynadığını daha önce hakkında yapılan haberlerle duymuşlardı. Fakat Aleyna Tilkinin oyundaki kullanıcı adı veya nasıl oynadığına dair bir bilgileri yoktu. Bu etkinlik kapsamında Avrupa’da yapılacak olan turnuvalarda Aleyna Tilki ve ekibinin nasıl oynadıklarını görmüş olacağız.

PUBG Mobile Aleyna Tilki Global Extreme Challenge Etkinliği Turnuvası
PUBG Mobile Aleyna Tilki Global Extreme Challenge Etkinliği Turnuvası

Aleyna Tilkinin Katıldığı PUBG Mobile Etkinliği: Global Extreme Challenge Etkinliği Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile düzenlediği Global Extreme Challenge Etkinlik kapsamında yapacağı turnuvalar 30 Temmuz tarihinde başlıyor. Turnuvaya Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Asya, Güneydoğu Asya sunucularından katılımlar sağlanacak.

PUBG Mobile Aleyna Tilki Kullanıcı Adı (İsmi) Nedir?

PUBG Mobile Aleyna Tilki Kullanıcı Adı ile ilgili bir bilgi şuanda bulunmamaktadır. Düzenlenecek etkinliğe katılarak turnuvada takımı ile yarışacak olan Aleyna Tilkinin oyun hesabıyla ilgili bilgileri aktaracağız.

PUBG Mobile Aleyna Tilki Oy Ver

PUBG Mobile Aleyna Tilki Global Extreme Challenge Etkinliği Turnuvasında destek olmak için oy ver ile ona katkıda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki buton sizi gerekli yere götürecek.

PUBG Mobile Aleyna Tilki

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı.

Aleyna Tilki Kimdir?
Aleyna Tilki Kimdir?

Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile, 100’e yakın oyuncunun büyük ölçekli bir haritada birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir ölüm maçı oyunudur. Oyuncular oyuna tek başına, 2 ya da 4 kişilik takımlar halinde veya 4 kişilik takımlara karşı tek başına girebilir. Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar. Takımdaki tüm oyuncular ölmeden takım dağılmaz.

Her maç oyuncular belirli bir rotada ilerleyen uçaklardan istedikleri zaman atlayarak paraşütle 8 x 8 kilometrelik geniş bir haritaya dağılırlar. Oyuncular haritaya indiklerinde oyuna bir etkisi olmayan kişisel kıyafet seçimleri dışında diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayacak hiçbir şeyi olmaz. Oyuncular kask, zırh, çanta, silah, bomba, araç gibi çeşitli ekipmanlar bulmak için çeşitli binaları ve alanları ararlar. Zırh, kask, çanta gibi ekipmanlar 3 seviyeye sahiptir. Aynı zamanda silahlar için dürbün, uzatılmış hızlı çekim şarjörü, namlu, susturucu gibi geliştirmeler bulunabilir.

Oyuncuların haritanın bazı belirli bölgelerinde daha iyi ekipman ve araçlar bulma ihtimalleri daha fazladır. Her oyuncu daha kaliteli ekipman bulmak istediğinden bu bölgelere daha çok akın ederler ve bu durum bu bölgeleri daha tehlikeli hale getirir. Seviye arttıkça kapasiteleri ve kaliteleri de artar. Oyunda oyunculara 2 farklı görüş imkanı sunulur isteğe göre oyuncular birinci şahıs veya üçüncü şahıs nişancı modun da oynayabilirler. Oyun esnasında görüş perspektifini değiştirmek mümkündür.

Aleyna Tilki PUBG Mobile ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.