Ali Koç Hakemlerde Hata Yapabilir

 Ali Koç Hakemlerde Hata Yapabilir
Okunuyor Ali Koç Hakemlerde Hata Yapabilir

Ali Koç Hakemlerde Hata Yapabilir şeklinde yaptığı açıklamaları ve söylediği sözleri dün Fenerbahçe maçı sonrasında çok araştırılmaya başlandı. Konuşulanların tamamını ve ne demek istediğinin tam anlamını buradaki paylaşımdan öğrenebileceksiniz. Yıldırım Ali Koç (d. 2 Nisan 1967; Şişli, İstanbul), Türk iş insanı ve spor yöneticisi. Mevcut Fenerbahçe Başkanı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ford Otosan, Yapı Kredi Bankası, Koçtaş, Otokar ve Setur Yönetim Kurulu Başkanı. 1907 Fenerbahçe Derneği’nin kurucuları arasında yer aldı ve 2004-2017 yılları arasında başkanlığını yaptı.

Ali Koç Hakemlerde Hata Yapabilir Bildirisi

Ali Koç daha önce yaptığı açıklamalarla gündemde. Geçmişte söylediği bazı sözler ve yaptığı açıklamalar 2021 yılında tekrar gündem olamaya başladı. Takipçilerimizin bizden istediği bu sözlerin söylendiği videoyu sizlere sunuyoruz.

Ali Koç Hakemlerde Hata Yapabilir Bildirisi

Ali Koç: “Herkes hata yapabilir hakemler insandır biz bunu söyledik. Yok benim tacım verilmedi yok bir tane pozisyon verilmedi diye yangın yerine çeviren kulüpte değiliz.

Fenerbahçe futbol takımı, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Süper Lig’de mücadele eden profesyonel futbol takımıdır. Kulübün futbol dışında faaliyet gösterdiği diğer spor dalları basketbol, voleybol, atletizm, boks, kürek, yelken, yüzme, e-Spor ve masa tenisi’dir. Takım, iç saha maçlarını İstanbul Kadıköy’de bulunan 50.530 kişilik Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda yapmaktadır. 1907 yılında bir spor kulübü olarak kurulan Fenerbahçe, Türkiye futbol tarihinin en başarılı ve en çok taraftarı olan spor kulüplerinden birisidir.

Fenerbahçe’nin toplamda 28 Türkiye şampiyonluğu bulunmaktadır. Süper Lig’de 19 kez, Millî Küme’de 6, Türkiye Futbol Şampiyonası’nda ise 3 kez birinci olarak Türk futbol tarihinde en çok millî şampiyonluk yaşamış takımdır. Ayrıca, 6 Türkiye Kupası ve 9 Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu da bulunmaktadır. 2012-13 sezonunda UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale çıkarak tarihinde bir Avrupa kupasındaki en iyi derecesini elde etti. 1968 yılında şampiyonluk yaşadığı Balkan Kupası Türkiye’nin ve kulüp tarihinin ilk Avrupa kupası oldu.

Takma adı Sarı Kanaryalar olan Fenerbahçe’nin Trabzonspor ve Beşiktaş gibi takımlarla rekabeti bulunsa da en büyük rakibi aynı şehirde bulunduğu Galatasaray’dır. Bu iki takım arasında gerçekleşen maçlar Kıtalararası Derbi veya Avrasya Derbisi olarak adlandırılır. Kulübün geleneksel forması düz, sarı lacivert çubuklu forma, beyaz şort ve yanları hafif renkli beyaz çoraplardan oluşur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın