Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi?

 Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi?
Okunuyor Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi?

Yeni yıla girerken Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi? soruları çok fazla sorulmaya başladı. Son zamanlarda dolandırıcılıkların artmasından dolayı konuyu araştırdık. Herkese WhatsApp üzerinden veya mesaj yoluyla iletilen Amazon Noel Hediyeleri için kullanıcılar gerçek mi? yoksa yalan mı? anlamaya çalışıyorlar.

Daha önce bu tarz mesajlar ile insanları dolandıranlara şahit olmuştuk. Bu seferde yeni yılda kampanyalar düzenleyenlerin olduğu bilindiği için büyük şirket Amazon ile ilgili noel hediyeleri dağıtıldığı duyulunca insanlarda bir güven ortamı oluşuyor. Bakalım detaylar sizi şaşırtacak mı?.

Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi?, Yalan mı?

Amazon Noel Hediyeleri, yüz binlerce vatandaşımızın telefon numarasına mesaj veya WhatsApp üzerinden mesaj ile iletilen bir çekiliş mesajıyla gündeme geldi. Akıllardaki tek bir soru Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi? için en doğru cevabı araştırdık. Hem resmi Amazon yetkilileriyle konuştuk hem de bu bağlantılara ulaşarak gerçek olup olmadığını kontrol ettik.

Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi?, Yalan mı?
Amazon Noel Hediyeleri Gerçek mi?, Yalan mı?

Amazon Noel Hediyeleri ile ilgili son zamanlarda WhatsApp üzerinden size gelen noel hediyeleri mesajları yalandır.

Kesinlikle bu mesajlarla birlikte gelen bağlantılara tıklamayın, kart bilgileri gibi kişisel bilgilerinizi tanımlamayın. Aksi halde kredi veya banka kartınız üzerinden veya hiç aklınıza gelmeyecek telefonunuz üzerinden para çekilebilir. Bu çekilen paraları geri alabilmek için çok uğraşmanız gerekir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın