Among Us Boş İsim Yapma

Among Us Boş İsim Yapma

Among Us oyunu piyasaya çıkalı yıllar oldu ama ülkemizde oyuncular arasında yeni yeni meşhur oldu. Bu oyun adına internette insanların merak ettiği konulardan birisi ise Among Us boş isim kullanmak. Bir editör olarak kullanıcılara hizmet vermek adına gerekli araştırmaları yaparak bu konu hakkında düzgün bir makale oluşturduk. Umarım Among Us boş isim yapma hakkında yazdığımız makalemizi beğenirsiniz. 

Among Us Boş İsim Nasıl Yapılır?

Bu işlemi gerçekleştirmek için çok şükür ellerinizi o kadar işin içine sokmanızı gerek yok. Bir takım işlem ile Among Us boş isim yapma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizden ricam sıraladığımız işlemleri düzgün şekilde yapınız. İlk olarak sol alttaki Windows logolu başlatma tuşuna Mouse ile gelerek sol tıklayınız.

Among Us Boş İsim Nasıl Yapılır?
Among Us Boş İsim Nasıl Yapılır?

Çalıştır yazısını bulup ona giriş yapınız. Açılan çalıştır kısmına “appdata” yazarak çalıştır deyiniz. Sonrasında çıkan ekranda “LocalLow” isimli dosyaya giriniz. Innersloth dosyasına tıklayın ve karşınıza çıkan Among Us isimli klasöre girin. Not defterinde en başta yazan yazı sizin kullanıcı adınızdır, virgülden önce yazan kullanıcı adınızı silin ve ”     ” tırnak içinde ki boşluk olan bölgeyi kopyalayıp oraya yapıştırın veya gözüken kullanıcı adını silip birkaç kez boşluk yani space tuşuna basınız. Ardından kaydedin.

Among Us Boş İsim Nedir?

Among Us oyununa girdiğiniz zaman oyuna başlama için oyun içerisinde bulunan sanal sunuculardan birisine girmeniz lazım ama Among Us oyunu siz karakterinize rastgele bir isim vermeden oyun içinde daha fazla ilerlemenize izin vermiyor. İsterseniz kullanıcı adı olarak “.” Bile koyabilirsiniz. Boş isim yani isimsiz gözüktüğünüz zaman oyun içi konuşma alanında sizi sadece renginiz ile gösterebilirler. Ek olarak daha kolay ortadan kaybolabilirsiniz.

Among Us Boş İsim Nedir?
Among Us Boş İsim Nedir?

Among Us Boş İsim Ne İşe Yarar?

Bence insanlar oyun içerisinde estetik gözükmesi için Among Us boş isim kullanmak istiyor. Bu sayede karakterleri’nin üstünde hiçbir yazı gözükmeyecek ve belki de oyun içerisinde fark edilmelerini zorlaştıracak. Oyuncu dediğimiz bireyler topluluk açısından boş boş oturup oyun oynuyor diye gözükse bile aslında çok zeki strateji uzmanlarıdır. Özellikle oynadıkları oyunlarda usta olan kişiler kesinlikle yüksek beyin işlevi gösterir.

68
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.