Among Us Hayalet Nedir?, Ne İşe Yarar?

Among Us Hayalet Nedir?, Ne İşe Yarar?

Among Us Hayalet Nedir? ve Ne İşe Yarar? tüm merak edilenleri cevaplıyoruz. Haritada siz ve başka hayaletlerin ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Hem mobil hem de PC cihazlarında oyuncu rekorları kıran Among Us için çok merak edilen konular bulunuyor.

Among Us Hayalet Nedir?

Among Us Hayalet Nedir?
Among Us Hayalet Nedir?

Among Us Hayalet, oyun içerisinde imposter (katil) veya oylama birliğiyle öldürülen oyunculardan oluşmaktadır. Eğer oynadığınız oyunda öldürülürseniz oyun bitimine kadar hayalet olarak hareket edebilirsiniz. Hayalet iken oyunun genel işleyişine hiç bir şekilde müdahale edemezsiniz.

Among Us Hayalet Ne İşe Yarar?

Among Us Hayalet, öldüğünüz zaman haritada oyunu izlemenizi sağlayan yapıdır. Bir çok hayatta kalma oyununda olduğu gibi bu oyunda da öldükten sonra dilerseniz oyunun nasıl biteceğini izlemeye devam edebiliyorsunuz. Birinci veya 3. şahıstan izlemek yerine kendi hayalet karakteriniz içerisinde haritada gezerek izleyebilirsiniz.

Among Us Hayalet olduktan sonra hiç bir şekilde oyunlara müdahale edemezsiniz. Sadece oyunun nasıl ilerlediğini anlık olarak izlemenizi sağlar.

49
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.